Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha te választhatnál, hova...

Ha te választhatnál, hova mennél szívesebben? A Mekibe vagy a kínaiba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van annyi pénzed, hogy heti szinten a Mekiben ebédelj. Viszont van egy kínai büfé a közeledben ami kb. 2x olyan jó, és 2x olyan laktató kaját kínál, mint a Mekis kaja. Te melyik éttermet választanád és miért? (Nincs alternatíva a kérdéssel kapcsolatban, vagy Meki vagy kínai).
2017. febr. 6. 20:43
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

# 30


Sehogy. :) Én arról beszéltem, ha heti szinten lenne pénze az embernek, melyiket választaná? Mekit vagy kínait? Én csak ehhez tettem hozzá, ha nekem volna annyi pénzem hogy heti szinten ilyen helyen ehetnék, akkor már rámennék a sushira (igazából csak megjegyzés volt). De amúgy ha visszaolvasod az eddigi hozzászólásaimat, abból láthatod hogy én is a kínainál tenném le a voksomat.

2017. febr. 7. 12:12
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Kínai
2017. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!