Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's-os kaja ellenzői!...

McDonald's-os kaja ellenzői! Szerintetek az alul belinkelt videóba esetlegesen hazudnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2xunufu2RTQ

Egyébként készüljön akármiből, nekem nincs semmi problémám a mekis kajákkal...


2017. márc. 22. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szia, ha egy hónapban egyszer vagy hetente egyszer eszik valaki a mekiben ok, de ha mindennap eszik, akkor valóban el fog hízni!nem mindennapos kajalasra való.
2017. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Egy mekis kajálás simán van 1500kcal-2000kcal. Egy burgerbe kb 400-500kcal van akkor abból gondolom többet eszel +sültkrumpli+innivaló meg esetleg desszert. Na most ennyinek a napi kajának kéne lennie nem egy étkezésnek. Persze lehet a mekibe kajálni de nem egészséges mindennap vagy többször egy héten.
2017. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

# 2


Hagyd már ezt a hülyeséget.. Egy ember aki 2000-2500 kcal-t visz be naponta 3-4-5 étkezésből nem tud egyszerre 2000-et megzabálni úgy hogy ne legyen rosszul. Igen, cukros, zsíros, több benne a kcal mint egy otthoni ételnek, de azért túlzásokba se kell esni.


A mekis kaját sokan démonizálják. Persze, óvatosan kell vele bánni, nem kell heti háromszor ott kajálni, de a világon semmi bajod nem lesz ha néha betérsz. Az emberek szeretik terjeszteni ezeket a hülye városi legendákat hogy a kínai étteremben kutyahúst adnak csirke helyett, a mcdonalds meg rózsaszín fagyiszerű masszaként kapja a mcnugettset.

2017. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
#3 ajánlom hogy nézd meg az értékeket a doboz hátulján vagy a meki oldalán mielőtt hülyeségnek titulálod a mondanivalómat.
2017. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Biztosan meg lehetne enni 1500 kcal-t is egy mekiben de aki ennyire nem tudja magát kontrollálni az amúgy is menthetetlen.

Én múlthéten diéta alatt elmentem mekibe "ebédelni"névnapom alkalmából, összesen amit ettem 800 kcal volt (500 a szenyó,300 a közepes krumpli) és én ezzel tökéletesen elvoltam a nap hátra lévő részében és 1500 kcal-on belül maradtam (mert a meki miatt kihagytam az uzsit). Úgyhogy ha valaki ésszel csinálja a dolgokat bármit ehet,semmivel nem rosszabb egy mekis kaja mint bármelyik másik gyorskajálda,büfé vagy bolti vackok.

2017. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Egy szóval se mondtam hogy nem lehet ésszel. Ha párszor egy hónapban elmész azzal nincs gond. A legtöbb ember nem elégszik meg egy cheeseburgerrel a legtöbben megesznek 2-3at na most az már mindjárt 1500 és ezek az ilyen alap burgerek ha valaki mondjuk egy dupla cheeseburgert akar az már 700kcal. Egy normális ember eszik reggel is meg vacsorára is ha csak 800-900 kaloriát az már akkor is sok. Ezért okoz túlsúlyt ha valaki gyorskaján él. Ez tény .
2017. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

# 4


A kedvedért megnéztem: a Big Mac-ben - ami egy brutál nagy szendvics - 510 kcal van. Egy nagy krumpliban 470 kcal, egy fél literes kóla 220 kcal. Ez így 1200 kcal, a fele nincs annak a 2500-nak amiről te beszélsz. Ha valaki meg tud enni két ilyen menüt az a főzelékfalóban is meg tud enni négy liter jókai bablevest, nem az étterem hibája ha ennyire nem tud mértéket tartani valaki. Továbbra is tartom: egy normál energiabevitelű ember nem tud egyszerre 2500 kcalt megzabálni, én se tudnék két ilyen menüt, egy is bőven elég lenne ha nagyon éhes vvagyok akkor is.

2017. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Bocsánat 2500-at te nem írtál, 2000-et. De az 1200 még mindig nagyon messz áll tőle.
2017. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért véleményed szerint az állandó gyorskaja evés nem okoz túlsúlyt?? Tudományosan bizonyított hogy nem egészséges,nem értem hogy ezzel miért veszekszel.
2017. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Pont annyira okoz túlsúlyt mint bármely más étel,étterem,büfé,bolti kaja.
2017. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!