Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's-os kaja ellenzői!...

McDonald's-os kaja ellenzői! Szerintetek az alul belinkelt videóba esetlegesen hazudnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2xunufu2RTQ

Egyébként készüljön akármiből, nekem nincs semmi problémám a mekis kajákkal...


2017. márc. 22. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Az 1200 is sok mert amellé még társul 2 étkezés. Bár 1200 nagyon alsó határa egy mekis étkezésnek. Én is megnéztem.
2017. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen,nem mondtam hogy csak a meki okoz túlsúlyt. Minden gyorskajáldáról beszéltem nem csak a mekiről de mivel erről kérdeztek ezért a mekit hoztam fel.
2017. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

1200 az alsó határa?

Épp az előbb írtam le,hogy 800 kcal-ból bőven jóllaktam.

De ha férfi az illető akkor legyen 1200 kcal...kb ugyanott van mert nekik alapból nagyobb a kcal igényük.

2017. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem érted a lényeget. Túlsúlyt okoz a rendszeres fogyasztása. A kcalria ami benne van az egyik oka annak amiért egészségtelen utána ott van az is hogy valójában miket tartalmaz meg hogy állítják elő. Sajnos kénytelen voltam megtudni sok információt minderről és elment a kedvem a gyorskajáldáktól. Azt az érvet nem tudod megtámadni hogy egészség ügyi problémákat okoz a rendszeres fogyasztása.
2017. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

# 9


Az első hozzászólásomban pont az írtam hogy néha-néha lehet ilyen helyen kajálni, legalábbis szerintem. Az az 1200 kcal tartalmű menü amit felvázoltam(big mac, nagy krumpli, fél liter kóla) nekem felnőtt nagyétkű férfinek is derekas adag lenne, dugig lennék egy ilyennel. Aki erre még rá tud pakolni 800 kcal-t az egyszerűen nem tud mértéket tartani a kajálásban és ez nem az étterem sara. Aki egy ültőhelyében benyom 2000 kcalt a mekiben az egy vidéki fogadóban és tud enni ennyit.


Én azt gondolom hogy a gyorskaja ugyan olyan mint az ivás vagy a szerencsejáték. Felelősséggel kell művelni, tudnod kell mi fér bele, mennyi a sok, mértéket kell tartani.


Igen, rengeteg ember van aki elhízott az ilyen kajáktól és egészségügyi problémái lettek ebből, de ez az ő döntésük volt. Pár hetente ha bekapsz ott egy-két falatot még nem fog megölni.

2017. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
52%
Én azt gondolom, nem a búzalisztet vagy a cukrot kell a problémák forrásának betudni. Nem csak a mekis kajákkal van a baj, hanem az összessel. Mégpedig azért, mert sok mesterséges anyagot használnak, másabb eljárás, feldolgozott, finomított élelmiszerek. A sok mesterséges, túl mesterkélt és "összetett" ételekkel van a gond.Minél szerényebb egy étel, annál egészségesebb.
2017. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!