Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Még sohase aláztak meg így...

Még sohase aláztak meg így önkibe mért van megkūlönböztetés?

Figyelt kérdés
Párommal elmentūnk önkibe(nő vagyok)mikor már kifizette a párom amit kértūnk megragadtam a tálcát,az evőeszközöket és egy ūdítőt.Majd az eladó rámförmedt,hogy én nem vihetem oda az asztalhoz csak a párom és kivette a kezemből a dolgokat amit már kifizettūnk.Nem volt senki rajtunk kivūl láthatta hogy egyūtt vagyunk.Ezt nem tehette volna meg tudtommal.Kinek volt igaza ebben?
2017. ápr. 6. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Önkibe? Tanulj meg rendesen magyarul, aztán kèrdezz!
2017. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

"önki" légyszi ne


Vagy hülye volt a pénztáros vagy vak, vagy csak tényleg azt hitte, hogy el akarod lopni. Mindenesetre én azonnal megmondtam volna neki, hogy "elnézést de a párom fizetett az előbb, nem látja hogy együtt vagyunk???" erre talán megrökönyödne és felfogná ha kicsit lassú agyilag.

2017. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Öngyi nem volt mellé?
2017. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Tökjó, hogy ide megírod a sztoridat, de ott helyben kiálltál magadért?
2017. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Elég élettelen vagy, neten nagy a szád, ott meg lapos volt... prolikam
2017. ápr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Nektek is csak itt nagy a szátok.

Önki bizony.


Kérdező, hülyék mindenhol vannak. A pénztáros férjér se irigylem.

2017. ápr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvánvalóan benézett valamit az eladónő, vagy szimplán ideggyenge, de nyugodtan visszaszólhattál volna, hogy úgyis te eszed meg azt a kaját, ne pattogjon, meg dirigáljon, mert beírsz a vásárlók könyvébe. Az olyat úgy se szeretik. Szóval utólag kár pörögni rajta.

És nekem nem csak itt nagy a szám, simán beszólok bármilyen eladónak, ügyintézőnek, ha bunkó. Gyakorlás kérdése, bele lehet jönni.

2017. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Van még egy verzió.


Pl volt már rá eset, hogy nem az vitte el a kaját, aki fizetett érte, gyakorlatilag ellopta.


Innentől kezdve elég egy csőlátású üzletvezető, aki erre kitalálja megoldásnak, hogy csak az viheti el a kaját, aki fizetett érte.


Innentől pedig nincs mit tenni, az alkalmazott egy ilyen helyen nem azért kapja a fizetését, hogy gondolkozzon, hanem hogy azt csinálja, amit a főnöke mond.


Nem a vendégekből van fizetése, a vendégekből a főnökének van pénze, ő meg a főnökétől kapja, azért, hogy bólogasson, és csinálja azt, amit mondanak neki.


És innentől kezdve lehet neki visszapofázni, meg vendégkönyvbe írogatni, pont telibe fogja szarni.


Csak azért írom ezt, mert tényleg elég szélsőséges eset, és őszintén szólva nem gondolom, hogy egy ilyet csak úgy magától talált volna ki.

Önálló gondolkodást meg egy minimálbéres eladótól nem lehet várni.

Pláne, ha 1-2 embert már elbocsájtottak, mert nem követte az utasításokat.

Persze, hogy leszarja a vendéget, ha addig van munkája, amíg droidként dolgozik.

2017. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
levoltam döbbenve fel sem fogtam hirtelenjébe hogy ilyen létezik hogy amit kifizettūnk visszakapja az eladó szóhoz sem jutottam hátha más undokságáért én vagyok a hibás oké a társadalom mindig rosszindulatu és kötözködő marad hálisten én nem vagyok ilyen
2017. ápr. 7. 07:05
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Előző vagyok.

Próbáltam normálisan válaszolni, úgy érzem meg is tettem, de ha már a kötekedést hoztad fel, ezt egyszerűen nem tudom megállni:

Nagy betűk, pontok vesszők ... ?!

Ne haragudj, de ez így nagyon gáz. Saját magad degradálod le ezzel, ahogy mondani szokás "hülye kérdésre hülye válasz".

Ha felveszel egy ilyen primitív stílust, primitív válaszokra számíthatsz.

2017. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!