Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Másodiknak mi illene?

Másodiknak mi illene?

Figyelt kérdés

Tiszteletem mindenkinek!

A probléma:

Mi illene egy nyári program gyümölcsleves ebédje mellé.

A vendégeinket a nyári programban mi látjuk el a 2.napon. Nincs külön szakácsunk MI készítünk mindent :)

Svédasztalos reggeli van, újdonságból ebédre hideg gyümölcsleves és vmi második...vacsorára grill vacsorát kapnak.

A gyümölcsleveshez gondolkodunk erősen mi illene, de nem húsos, mert ugye vacsorára csak husi lesz...

nem lehet tojásos nokedli,se rántott hús...mert ezeket elpasszolta a vezetőség.

Várok olyan ötleteket, ami kis költségvetésű,gyorsan elkészül,mert időhiányosan leszünk aznap,mégis egy kicsit elegánsra tudjuk venni a formáját tálalásnál.

Számtalan ötletünk van, eddig a túrós tészta ami lehetne,igaz nem egy elegáns második,de eddig ezt találta mindenki a legnek.... De megpóbálunk még gondolkodni és hátha van valaki aki tudna jobb ötletet adni :D

Várok mindenféle ötletet.

Köszönöm....


2017. jún. 1. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ricottás-spenótos lasagne, túrógombóc eperöntettel (úgyis szezonja van.)
2017. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát gyümölcsleves után mindenképpen hús illik szerintem, hiszen elég gyengécske fogás...
2017. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
#2-es: Szerintem 30 fokban egy svédasztalos reggeli és egy grillvacsora között teljesen fölösleges húsos, nehéz, laktató ebéd.
2017. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk a mai ebéd gyümölcsleves sajtos tejszínes hallal és rizzsel. Hamar megvan, nincs vele sok munka, mutatósan lehet tálalni. Ha érdekel szívesen megírom a receptet.
2017. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Eleve nem adnék gyümölcslevest. Készítenék egy húsmentes tésztát: spenótos lasagne, ricottás canneloni pl., és adnék utána színes gyümölcssalátát.


Jobb, szezonálisabb, elegánsabb, finomabb, mint 30 fokban a szétfőtt,pépesített gyümölcs.

2017. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Gyümölcsleves mellé? Hmm... Túrógombóc, esetleg valami tésztaféle, mondjuk egy sajtszószos carbonara tészta?
2017. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

- karfiol pörkölt nokedlivel/rizzsel

- rántott cukkini, karfiol, kelkáp. körettel (krumpli, rizs)

- töltött karalábé

valami hasonlót

2017. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Gyümöcsleves? Jól meggondoltátok? Én kapásból 4 embert mondok az ismerősi körömből, akik nem szeretik, vagy épp fhosnak tőle. Nem jó ötlet.


Akkor már valami tárkonyos-citromos zöldségleves, és amellé valami tésztaféle.


De ilyen melegben nekem a gazdag zöldségleves elég is lenne bőven :)

2017. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Én jó ötletnek tartom a gyümölcslevest, nyári melegben jól eshet.


Főétel ötletek: Rakott cukkini

Rakott krumpli (a klasszikus)

Egészben sült fasírt törtburgonyával

Csirkemájas- zöldséges rizottó

Sonkás-gomás spagetti


Ezek ugyan tartalmaznak húst is, de véleményem szerint a gyümileves után ennyi kell is!

2017. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Édes leves után ne édes tészta legyen a második (nekem mondjuk nem lenne ellenemre :P)

Gombapörkölt, rántott sajt, lecsó...

Nekem igazából jól esne most egy lángos, de hát az semmi esetre sem elegáns :p.

2017. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!