Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csak én nem értem az óriási...

Csak én nem értem az óriási hamburgereket?

Figyelt kérdés

Miért csinálnak olyan nagy, magas hamburgereket éttermekben, amiket még ők is felnyársalnak a közepén egy pálcával hogy ne csússzon szét? Normálisan megenni nem lehet, a kezed is biztos hogy szószos lesz, hiába adnak kést, villát...

Csak én nem értem? Legalább normálisan meglehetne enni, ahogy a hamburgert kitalálták, de nem... :D Inkább legyen nagyobb alapfelületű és alacsonyabb, mint kicsi és magas.

Nektek mi a véleményetek?



#hamburger #óriás száj
2017. jún. 12. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én normális hamburgert (nem mekiset és nem óriást) sose ettem még úgy, hogy ne lettem volna tiszta szószos.
2017. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Pocséklás és pénzkidobás, mert senki nem eszik meg egy kilós hamburgert. De a gigantikus méret egyfajta reklám, vevôcsalogatás. Én jobban örülnék kisebb burgereknek, amiket meg is tudok enni gyomorrontás nélkül, meg meg tudom fogni a kezemben.
2017. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!