Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten van olyan hangulato...

Budapesten van olyan hangulatos étterem, ahol egy vacsora kijön 10 ezer alatt két főnek?

Figyelt kérdés
Házassági évfordulónk lesz és szeretnénk elmenni vacsorázni. Lehet fura, de még nem volt ilyen, minden nap főzök, nem járunk étterembe, nincs ezzel kapcsolatban semmi tapasztalatunk. Alkoholt egyikünk sem fogyaszt, úgyhogy azzal nem kell számolni. Hangulatos, nem túl zsúfolt helyre gondoltunk. Van ilyen?
2017. aug. 17. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Trattoria Toscana.


A Belgrád rakparton van, nagyon tuti kis olasz étterem. Simán meg lehet kajálni ketten 10 rugóból.

2017. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%

Én tuti a Trófeába mennék.

5 ezer egy főnek és annyit ehetsz, ihatsz, amennyit akarsz.

Teljesen jó, mert nyugodtan lehet ünnepelni, nem azzal kell foglalkozni, hogy na még egy adag az mennyi is lenne már akkor?

Mondjuk hátulütője, hogy 4 órát lehetsz.

2017. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem el hogy minden kérdés alá beokádja valaki azt az istenverte trófeát. Kettes, te komolyan odavinnéd a párod házassági évfordulóra egy romantikus vacsorára? Ne már.. Nincs a trófeával baj ha ballagási ebédet vagy nagy baráti vacsorát tartasz ott, de az egyszerűen nem az a hely ahova évfordulót mész ünnepelni. Nagyon romantikus felállni negyed óránként, turkálni a tálakban, sorban állni meg süttetni magadnak.
2017. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
#2: The proletar is strong in this one.
2017. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
27%
yeah for sure
2017. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Értem mire gondolsz, csak nekem meg q hagyományos étterem nem jön be.

Bemész, akár 45 percet is ott ülsz, mert sokan vannak, aztán addig iszogatod az ásványvizet.

Utána kaja, majd kb kinéznek az étteremből, mert foglalod az asztalt és nem fogja érdekelni őket, hogy mert rendeltél még egy pohár bort.

Legalábbis nekem, ha már romantika meg ünneplés akkor kell egy kis idő.

Ezért írtam, hogy nekem spec a 4 óra is kicsit karcsú, mert mire belejön az ember, nem soká mehet is haza.

Máshol odáig el se jutok, hogy meglegyen a feeling, mert húzogatják a szájukat.

2017. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
82%

"#2: The proletar is strong in this one."


Jaja, tiszta proli vagyok, mert egy este elszabni 30 ezret akár, az kicsit sok.

Mg ugye a kérdező is proli, mert 10 ezer forintja van.

2017. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
A proletárok másik jellemző tulajdonsága, hogy nem értik, amit mondanak nekik és mindenféle 30 ezrekről hadoválnak.
2017. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De mondom, nincs semmi baj a trófeával, de azért az nem egy olyan hely ahova házassági évfordulóra mész, ne már. És ez nem a pénzen múlik. Sok kellemes hely van Budapesten ahol 10 ezer forintért meg tudtok kajálni(pláne úgy hogy nem isznak alkoholt). Nem tudom neked milyen éttermi élményeid vannak és mikorról, de manapság amikor akkora verseny van a városi éttermek között szinte mindenhol vendégszeretőek, udvariasak, készségesek. Sőt, 45 percet sem kell várni, inkább 20-30. De egy étterembe házassági évfordulóra szerintem nem azért mész hogy azonnal három kiló rántott húst pakolhass a tányérodra és két pofára zabálj. Amíg jön a kaja kellemesen beszélgettek, élvezitek a helyet, a kilátást, nem csak enni mentek.
2017. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!