Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Azokon a helyenek ahol lehet...

Azokon a helyenek ahol lehet Coca-Cola termékeket venni, általában miért nincs Pepsi termék és fordítva?

Figyelt kérdés

Annyira utálom, hogy a legtöbb helyen nem tudok Pepsi terméket venni, csak mert a hely/étterem a Coca-Cola termékeket favorizálja...


Miért nem lehet sok helyen mindkettőt kapni?

Van valami szerződés a háttérben?


Még mielőtt jönnek a kommentek:

- igen, tudom hogy mindkettő káros és nem kéne innom

- igen, meg tudom különböztetni a kettőt



2017. dec. 29. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Van.
2017. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan hely, ahol mindketto van. A legtobb hely leszerzodik valamelyikkel es akkor nem arulhatja a konkurens temeket.
2017. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A nagyobb uzletkben van lehetoseg mindketto vasarlasara. De egy kisbolt alt. tenyleg csak az egyikkel szerzodik le, ellenkezo esetben valamelyik konkurens elkezd szemetkedni. Hutot valt, tobb termeket visz be, teli rak minden a plakatjaval, akciokar csinal. Aminek egy 1-2 emberes kisbolt nem feltetlen orul, ha mellette ugyan ezt megcsinalja a Soproni, a Borsodi stb.
2017. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Éttermek esetében valóban szerződésről van szó, nem is szerződhet mindkét féllel tudtommal, hiszen konkurensek.

Egyébként én pont fordítva vagyok vele, mindenhol csak pepsibe futok, mert én meg azt nem szeretem annyira. :D

2017. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Ennél prózaibb az oka... A legtöbb kisboltban nincs hely annyi különböző hűtőnek.
2017. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

elnézést, valszeg nem voltam egyértelmű..

elsősorban éttermekre gondoltam, nem boltokra..

2017. dec. 29. 10:49
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerződés
2017. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bezzeg Dr Peppert meg Mountain Dewt szinte sehol se lehet kapni!
2017. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerzodes. nemreg a cinema city is szerzodest bontott a colaval es pepsiznek mar csak.
2018. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

oké, az egy dolog, hogy szerződnek és ez megéri az üdítő gyártóknak, de miért éri meg az étteremnek?


miért nem jár jobban, ha azt mondja, hogy "bocsi, én mindkét cég termékeit szándékozom árulni"?

2018. jan. 3. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!