Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fizethetek anya SZÉP kártyájáv...

Fizethetek anya SZÉP kártyájával az elfogadóhelyeken? (étterem, gyorsétterem)

Figyelt kérdés

Anya kölcsönadta a SZÉP kártyáját, hogy nyugodtan egyem le róla a pénzt, mert ő nem tudja mire elkölteni, hiszen nem jár ilyen helyekre. Nem akarja hogy kárba vesszen, meg így a készpénz sem fogy helyette.


Viszont ugye az ő nevén van a kártya és ő is írta alá.

Még nem próbáltam ki, mert nem akarok besülni vele sehol, de mire számítsak? Elfogadják így is, hogy nem az én nevemen van? Esetleg bizonyítanom kell valamivel hogy ő az anyukám?


Más volt már hasonló helyzetben?


2018. jan. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hivatalosan nem fizethetsz vele


a gyakorlatban én véletlenül majd fél évig kollégámét használtam, ő meg az enyémet, senkinek se tűnt fel


ha hisztiznek akkor a személyiden ott van a muter neve, de nem fognak

2018. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként az apámét használtam egész főiskola alatt. Az ő nevét írtam alá. Persze gyakorlatilag ilyet nem lehetne csinálni.
2018. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor az a lényeg, hogy az ő nevét írjam alá mikor fizetek vele?
2018. jan. 18. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, anyáét használtam egy ideig, az ő nevét írta alá, elvileg ha utólag gond van és ő azt mondja az az ő aláírása akkor nem lesz baj bár alapból a kutya se nézi.
2018. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!