Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tippek, tanácsok a Trófea...

Tippek, tanácsok a Trófea étteremhez?

Figyelt kérdés

Még nem voltam itt, viszont ma elszeretnék menni, nem csődbe vinni akarom őket, azzal, hogy a lehető legtöbbet szeretném megkóstolni (tehát nem feltétlenül arra mennék, hogy sokat egyek) inkább maximalizálni az élményeket. Erre valakinak van tippe, tanácsa? :) Mire érdemes odafigyelni?


köszönöm szépen


2018. nov. 4. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Odamész és eszel, miféle tanácsokra van szükséged egy ebédhez?
2018. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Kanállal, villával, késsel egyél.
2018. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Odamész, eszel. Ennyi.

Aztán majd rájössz, hogy nem jó hely.

2018. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Amikor bemész, akkor köszönj a napszaknak megfelelően!

stb...


Amúgy csak én érzem úgy, hogy kb. 10 éve jobb volt a kaja a Trófeában és nagyobb volt a kínálat is, mint mostanában?

(viszont reálértéken nézve talán olcsóbb lett)

2018. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
89%

Hat igen nagyon megváltozott most mar inkább kommersz lett. Es sztem ahjoz kepst drága hogy az ételek minosege nem sokkal jobb mint az 1790 ftos svédasztalos éttermekben.

Regen minősegi kaja volt.


Amugy tenyleg koszonsz eszel tavozol.

Koretet ne nagyon egyel inkabb a sok előételbol valassz es a főételek plussz süttetés hogy nehogy eltelődj.

Melyikbe mész?

2018. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!