Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha szépen mosolygok, mert...

Ha szépen mosolygok, mert szimpatikus a személyzet, talán én is nekik, akkor több ételt kapok?

Figyelt kérdés

Az adagokon kezdtem el gondolkozni.Új hely,mármint nekem,én is új vagyok ott,mint vevő.Eleinte mintha kevésnek tűnt volna nekem.Aztán mintha most többet kapnék.Határozottan látom hogy többet kaptam tegnap.Úgy hogy elvitelre.Ez véletlenszerű,vagy van benne igazság ? :)

És persze ez nem műmosoly a részemről,mert tényleg elégedett vagyok velük ahogy velem bánnak udvariasság szinten.


2019. febr. 20. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakácstól is függ, legalábbis nekem ilyen tapasztalatom akkor volt, mikor nem ugyanaz volt a szakács. Egyik többet adott, másik kevesebbet.
2019. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen hely. Úgy értem önkiszolgáló, vagy pincér kiszolgálás van...

Ha azzal vagy kedves, aki a kaját adja, mondjuk pultból egy önkiszolgálóban, akkor simán lehet ilyen.

Ha a felszolgálóra mosolyogsz... na hát azt a szakács vastag sugárba fossa telibe.

Tudom, szakács vagyok. :)

2019. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felszolgáló megy a konyhába,ott is marad egy ideig,szóval nem tudom ki rakja bele az ételt ,vagy hogy megy ez :)
2019. febr. 20. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát nyilván nem a felszolgáló. Az csak hordozza az ételt.
2019. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A felszolgáló csak kihozza a kajádat, nem ő tálalja. Valszeg a szakácsnak jó napja volt anélkül is hogy látott volna téged mosolyogni :)
2019. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!