Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A KFC-nél hogy gondolják,...

A KFC-nél hogy gondolják, hogy 590 forint a kiszállítás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nem rengeteg azért, hogy kihozzák a kajádat a legközelebbi éttermükből?


Nem is az a helyzet, hogy kiviszik oda is, ahol nincs is KFC, mert nem, oda nem lehet rendelni egész egyszerűen...


Létezik Szigetszentmiklósi KFC és a Szigetszentmiklósi címre való kiszállításért 590 forintot kérnek el és ez akkor is áll ha mondjuk 6000 forintért rendelsz, nem lesz olcsóbb egy forinttal sem.


Szerintetek ez nem pofátlanság?



2019. jún. 8. 19:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk mérnököknek..... Aha persze, ezzel a stílussal és rinyálással, max az oviban mérnökösködtök :D Egyébként az agglomerációban kb a kutya nem szállít ingyen. Ez nem Budapest.
2019. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Mérnök :D Az, persze. Jól mellé trafáltál, mert én valóban az vagyok, és még főzni is van időm, sportolni is és miegymás. Jó lúzer mérnök lehetsz, ha ennyit sem vagy képes megtenni
2019. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#10. Mert szerinted mennyit keres egy mérnök, hogy 590 forint meg sem kottyan neki?

Én 410,000 bruttót keresek, ami nem valami sok...


#11. Anyagmérnök vagyok, Csepelen dolgozom napi kb. 10 órát, + utazás.

Maximum hétvégén főzök, bár akkor sem szívesen.

2019. jún. 8. 20:35
 14/32 A kérdező kommentje:

"Nekünk mérnököknek..... Aha persze, ezzel a stílussal és rinyálással"


Miért milyen stílusa kéne lennie egy mérnöknek? Láttál Te már egyet is, beszéltél már bármilyen mérnökkel valaha?


Amúgy az #1. stílusára szerinted hogyan kéne válaszolni?

2019. jún. 8. 20:44
 15/32 anonim ***** válasza:
35%
Anyagmérnök? Az valami kitalált szakma? Utálom a lusta, léhűtő emberek, amilyen te vagy, veled csak ilyen stílusba lehet beszélni
2019. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%

"#1,2 ezek bele kell hogy legyenek kalkulálva az árba. "


Miért kellene? Akkor aki ott fogyasztja, az is fizessen kiszállítási díjat?

Vagy csak a kiszállított árban lenne benne? Akkor meg azon hözöngne a kérdezö, hogy miért drágább, mint helyben, ha ugyanazt az ételt rendelte!

2019. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki, hogy kiszállítanak, vagy a Mekiben is vered a tamtamot, hogy miért nincs McFutár?
2019. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Ja, az anyagmérnök egy kitalált szakma... Azért mert Te műveletlen vagy, még én nem leszek léhűtő és ugyanúgy fontos és hasznos lesz a munkám.


Amúgy a McDonald's is szálít ki kaját, vagy fog... Most hirtelen nem tudom.

Illetve azt sem, hogy ott mennyibe (fog) kerül(ni), de van egy tippem, hogy kevesebbe...


Egy pizzéria, vagy bármelyik, szintén "beülő" változatban is létező étterem miért tudja megoldani a szállítász 200-300 forintból?

2019. jún. 8. 20:58
 19/32 anonim ***** válasza:
18%
Műveletlen azért, mert nem tartok szamának egy büfészakot? Pláne olyat nem, aminek elvégzése után azt hiszik az ifjú diplomások, hogy valamit is ér a diplomájuk, hogy felsőbbrendű mérnökök? Kérlek mesélj még ;)
2019. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Büfészak :D
2019. jún. 8. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!