Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A KFC-nél hogy gondolják,...

A KFC-nél hogy gondolják, hogy 590 forint a kiszállítás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nem rengeteg azért, hogy kihozzák a kajádat a legközelebbi éttermükből?


Nem is az a helyzet, hogy kiviszik oda is, ahol nincs is KFC, mert nem, oda nem lehet rendelni egész egyszerűen...


Létezik Szigetszentmiklósi KFC és a Szigetszentmiklósi címre való kiszállításért 590 forintot kérnek el és ez akkor is áll ha mondjuk 6000 forintért rendelsz, nem lesz olcsóbb egy forinttal sem.


Szerintetek ez nem pofátlanság?



2019. jún. 8. 19:53
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
De persze én is az imént rendeltem tőlük és ebből is látszik hogy drága drága de a legtöbben megveszik igyis úgyis.
2019. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy máshol ingyenes, de ha nem tetszik akkor ülj kocsiba és menj be a kfc mekdrájvba. Én 40km-t utazok ha kfc-be akarok menni és nem ritkán csak ezért kocsiba ülök. Te tudod hogy a kényelmet választod inkább és fizetsz vagy elmész személyesen..
2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!