Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hétfőn megyek próbanapra,...

Hétfőn megyek próbanapra, nagyon minimális felszolgálói tapasztalatom van. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Szóval első ilyen nyári munkám lenne, előtte max. segédkeztem poharak, vizeskancsó, evőeszközök stb. kihordásában. Előre bejelentett csoportokat fogadnak, nincs a la carte menü, mellette borkóstolás van a helyen.

Én meg is mondtam, hogy minimális tapasztalatom van, az is inkább rendezvényszervezés, de készségesek voltak a telefonban és várnak.



2019. jún. 21. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Vágj bele és ne izgulj. Csak add önmagadat. Mindenki kezdi valahol, senki nem születik 10 év gyakorlattal. Tudják ezt a munkaadók is, nem várnak csodát. Majd beletanulsz, a főnök hagy rá időt rendesen, emiatt ne aggódj.
2019. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!