Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik étterembe érdemes...

Melyik étterembe érdemes menni Budapesten 15-20 fővel, ha alacsony költsêgvetésű esküvő után szeretnénk jót enni teremfoglalás nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Terem - vagy legalább asztal- foglalás nélkül oda, ahol épp van hely. Mondjuk lehet hogy az étterem 4 különböző pontján lesz hely, de hát ilyen suttyó hozzáállás mellett nyilván nem lehet mást elvárni. Mint ahogy azt se lehet elvárni, hogy egy random 20 főnek mondjuk fél órán belül lesz kaja, vagy teljes választék lesz az étlapról.

Tudod az éttermekben nem varázslók dolgoznak.

2019. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell teremfoglalás, csak szimpla asztalfoglalás. Mindenképp előtte foglaljatok asztalt, hogy az étterem feltudjon készülni (megteríteni, esetleg ha tudjátok hányra érkeztek, addigra tálalnak)
2019. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" addigra tálalnak"


Mit?

Ahhoz a kaját is meg kéne beszélni. Mondjuk ez alap lenne.

2019. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Mivel étteremben dolgozok, így asztalfoglalásnál az ételekről is szó esik. Általában ennyi főre tálat szoktak rendelni, mivel az a'la carte később van kész, és nem egyszerre. Ha nem akarnak sokat várni, így érdemesebb az ételt is előre megrendelni. Amúgy meg egyszerűbb lenne ha a kérdésre válaszolnál, és nem kérdeznél.

2019. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Én is étteremben dolgozom, és szerintem egy jó kérdés sokkal hasznosabb lehet mint egy közhelyes válasz, pláne úgy, hogy a kérdést a válasz után tettem fel, egy "extra" válaszként.


A kérdésem ugyanis, hogy mit tálaljanak, sokkal inkább szólt annak, hogy a kérdező -ahogy kitűnik a kérdésből- ezt az egészet sokkal inkább úgy gondolta, hogy full spontán egyszercsak megjelennek valahol, és elvárnak egy elvárható szolgáltatást.

A kérdésem arra világít rá, hogy ez nem így működik.

Csak egyszerűbb és logikusabb volt a te válaszodból idézett szöveg apropóján továbbfűzni a válaszadást.


További kötekedésmentes napot kívánok! :)

2019. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, akkor félreértettem! Azt hittem kötekedésnek szántad. Legyen szép napod!
2019. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat, a beszólást pedig nem..

nyilván azért kérdezem, hova érdemes menni, mert asztalokat szeretnék foglalni és jó előre megbeszélni az étteremmel a részleteket. nem csak úgy beesni, annak nyilván nem lenne jó vége. ha valaki nem tartja fontosnak, hogy sok milliót elszórjon esküvőre, miközben épp belevág lakásfelújításba, kocsivásárlásba stb., azt miért kell suttyónak tartani? voltam rengeteg esküvőn mostanában és visszatetszőnek tartom az egészet, hogy mindenki stresszel rajta, hónapokig szervezi, feszeng...mi nem akarunk semmit szervezni, csak a legfontosabb hozzátartozók körében összekötni az életünket és egy jót enni.

2019. jún. 30. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ape Regina?
2019. júl. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!