Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal ki lehet tisztít...

Agykontrollal ki lehet tisztítani a tüdőt?

Figyelt kérdés

15 éve dohányzom 8 éve marist is szívok mellé bőven.

Agykontrollal kapcsolatban vannak sikereim, és érdekelne hogy a tüdőt ki lehet e tisztítani.

Arra gondoltam, öntisztulást lehet e beindítani?

poénokat is várok:D


2011. aug. 3. 20:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

A "füles"-nek: Szia!nem kell számolni, de ha akarsz számolj.

Alfába úgy tudsz lemenni, eleinte alvás előtti állapot, amikor már aludni fogsz de még ébren vagy(ne egy földöntúli dolgot képzelj) lazíts ne gondolj már semmire csak arra amit szeretnél, néha elkalandozol majd közben gondolsz másra is de nem baj!Ha már belejössz, akkor bárhol lemész alfába(tömött metron akár reggel.

A lényeg, hogy elhidd és sikerül.

Sok a tévhit az alfáról, semmi extra am, csak annyi hogy feküdj le ülj le ahogy jó csukd be a szemed és lazíts, ne gondolj csak arra amit el akarsz érni.

Kulcsomat simán megtalálom, ha valahova elkevertem, csak ledőlök leülök, végiggondolom és magvan:):):):)pedig előtte fogalmam nem volt arról hogy hol van:)

2011. aug. 5. 16:45
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.A füles voltam:)ki fogom próbálni.A Moksa Elixírről én is jókat hallottam.
2011. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Halihó!:)

Na?!:)

Eredmény, tapasztalatok?!

Ha gondolod privátban is küldheted!;)

Én most kezdek neki, amit Te már 1 éve csinálsz..elvileg!;):)

2012. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia rendeltem és jó volt de csak 3 hónapig ittam mert nem volt rá anyagi keret sajnos kellett volna szerintem még pár hónap gondolkodom h megint elkezdem.
2012. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!