Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal ki lehet tisztít...

Agykontrollal ki lehet tisztítani a tüdőt?

Figyelt kérdés

15 éve dohányzom 8 éve marist is szívok mellé bőven.

Agykontrollal kapcsolatban vannak sikereim, és érdekelne hogy a tüdőt ki lehet e tisztítani.

Arra gondoltam, öntisztulást lehet e beindítani?

poénokat is várok:D


2011. aug. 3. 20:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Anna gratula a fogyáshoz!:):):):)ügyes vagy!Én épp a melleimet növesztem agykontrollal.

Szerencsére személyesen ismerek olyat akinek megnőtt!Nem a szomszéd néni özvegyének a fia menyasszonya,,,,hanem a kolléganőm:)és igen elindult a növekedés:)

2011. aug. 3. 21:30
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyébként végeztél tanfolyamot kedves kérdező?Akkor ezekszerint lehet h a fülzúgásomat is meg tudnám szüntetni ezzel a módszerrel?Kezetcsókolnék érte.
2011. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Csodák nincsenek. Én kizárólag a tudományban hiszek illetve abban, hogy vannak még olyan dolgok amiket nem tudnak megmagyarázni, de ez mind csak idő kérdése. Ilyen nincs, hogy borzasztóan szeretnél kigyógyulni valamiből és kifogsz. Azok az emberek azért gyógyulnak meg, mert van bennük valami ami a többiekből hiányzik, lásd a HIV-ből kigyógyult Német fickót. Sőt leukémiás is volt..

Az, hogy sok halálos betegségből kigyógyulnak emberek csakis azért vannak, mert van bennük valami ami a többiek szervezetéből avagy életviteléből hiányzik.

Érdekes, a totál halálos betegségekből nem nagyon szoktak kigyógyulni még azok sem, kik nagyon szeretnének és nagyon hisznek a jobbulásban. A rákról meg csak annyit, hogy a nagyon komoly berkekben lévő személyen fura mód mindig megússzák az ilyesmiket. Legalábbis addig amíg még benne vannak a pixisben...


Szóval a lényeg! Nem fogod beindítani az öntisztulást pusztán akaraterővel. Abban hiszek, hogy hosszú évek múlásával a tüdő kellő képen képes vissza regenerálnia magát. Egyeseknél gyorsabban, míg másoknál lassabban. Viszont ehhez szükséges az, hogy ne bagózzon az alany tovább..

2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Mivel mindent az agyunk irányít még azt is hogy reggel dolgozni menj az agyad irányítja a tested hogy menjen,,,,szálljon fel a buszra, bármi mást is tudsz vele befolyásolni.

A füllel az van: menj le alfába,,,aztán lásd magad pl amikor melózol, és úgy lásd magad hogy minden rendben van veled.Hallod ahogy beszélgetnek megy a rádió, de a zúgást nem.

Vagy akármilyen szituba lásd magad ilyenkor(koncerten, randin akárhol más hangokat halj!

Úgy gondolj rá hogy már megtörtén!

Nem úgy hogy meg fog gyógyulni, mert várhatod a csodát.

HANEM már ép!

Nem zúg.

Csend van.

ÉS napközben is arra gondolj soha ne legyen kétséged!

Ne hallgass másra!

NEm ráérsz?kipróbálni?:D CSAK hinni kell és mindig jelen időben!

2011. aug. 3. 22:07
 15/24 A kérdező kommentje:

Mivel az is egy folyamat volt, hogy megromlott a hallásod,,,nem 1mp alatt lett rossz,,,így a gyógyulás sem 1 mp lesz, tehát kitartóan kell várnod, amíg az agyad meggyógyítja a tested,,hagyj időt neki nem varázsgömb hogy egyből hasson és csodát tegyen,,,akkor már mindenki alkalmazná,,,,türelem játék de megéri...időnk mint a tenger,,,ennyit tehetünk magunkért, hogy saját magunkban hiszünk.azért mert még nem tudjuk mire való még az agyunk nem kell másokat leírni mert azok rá akarnak jönni.

200évvel ezelőtt kiröhögtek volna ha azzal jössz hogy most itt írogatunk !És lám:)

Lehet majd rajtatok is jót röhögnek, hogy még magatokban sem hittetek.

2011. aug. 3. 22:12
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem, a tüdőt nem lehet tisztítani agykontroll segítségével, de tudtommal mással se. Ha leszoksz viszont nem fogod tovább károsítani.
2011. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, amikor a sok tudatlan szid egy olyan módszert, amiről nem is tudnak SEMMIT. Egyébként igen, meg lehet tisztítani. Agykontrollal mindent lehet, amiben hiszel. Ha rákot lehet vele gyógyítani, akkor ezt is. Használj Moksa elixírt :D
2011. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
13.18 as válaszolónak köszönöm a választ. mi az az elixír amiről írsz?(nem a szó értelmét kérdem)mire jó vmi.
2011. aug. 4. 21:39
 19/24 anonim ***** válasza:
És egyébként meg a szorongásról, idegességtől könnyebben leszoksz. Utána mehet a szívás. Keress rá, annyi hónapig kell szedned, amennyi ÉVE beteg vagy. Asszem napi 5 csepp, de nem biztos. Keress rá.
2011. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én vagyok a "füles" nagyon köszönöm a válaszodat kipróbálom mindenképp csak még nem tudom h kell alfába menni.Visszaszámolsz 100-tol ha jól tudom?
2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!