Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt tudnám otthon...

Az agykontrollt tudnám otthon egyedül is csinálni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell? Tapasztalatlan vagyok! Segítsetek kérlek!


Köszönöm szépen!


2012. márc. 26. 11:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
ahha...egyébként technikusi képesítés sincs már kva rég óta, de mindegy is. higgyen neked aki középföldén él
2012. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ahhhh 2007-ben érettségizem 2009-ben Vegyésztechnikusiztam mi voltunk az utolsó technikusi osztály :D modulrendszerben 1-2 havonta viszga ráadásul 2 éves volt még. már nincs csak 1 éves semmi modul... úgyhogy :D ahogy tetszik kedves mr. kételkedő.

:):)

Én nem hazudok akárki megmondhatja a környezetemben hogy így van és hidd el sokaknak összejött a dolog és dolgoznak és élnek... nekem nincs hitelem csak megtakarításom :P szóval édesanyám is elmondhatná, hogy ez így van az ő életére is megesküdnék, hoggy így volt... pedig az egyik legfontosabb személy a számomra ;)

2012. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne!!! Ha valaki nem, az meg kit érdekel!!!
2012. márc. 26. 12:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Agykontroll ---> önhipnózis, meditációs technika. Ne szuggerálj magadba olyan dolgokat amikre igazából nincs ráhatásod. Legfőképpen ne képzelj magad köré védelmező angyalokat és pénzgyártó létesítményt.
2012. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor most tisztázzunk egy-két dolgot. Az agykontroll nem arról szól, hogy beprogramozok valamit és akkor az úgy lesz. Úgy kell elképzelni, mintha a célt elérésének feladatát odaadnám a tudatalatti elmémnek, ami kiértékeli és a lehető legjobb utat választja. Ezután a tudatalatti elme jelzéseket ad nekünk intuíció formájában, hogy mit kell tennünk célunk eléréséhez. Rajtunk áll, hogy elfogadjuk-e vagy nem. De feltétlen szükséges a mi tudatos lépésünk is a sikerhez.
2012. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hát nehezebb otthon az biztos. Ha lesz lehetőséged mindnenképpen menj el egy 4 napos tanfolyamra, ez 2 hétvége, reggeltől estig, nagyon nagy élmény. Drága ugyan de sokat segít. Nem tudom, hogy meg van-e neked, bár gondolom, de az Agykontroll c. könyv alap könyv, nélküle nem lehet. Először csak olvasd el, utána kezd el, bár ez le van írva a könyvben. Megérné meditációs zenét hallgatnod, megkönnyítené, az alfába jutást. Szerezd be a Lazítás c. cd-t (lila borítós) rajta van egy szöveg ahol Domján Gábor visz le nagyon mélyre, és rajta van az alfahang, ami segít abban, hogy magadtól is mélyre kerülj.
2012. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Az Agykontroll c. könyv valahol megvan, és azt hiszem egyszer már ki is olvastam pár évvel ezelőtt. De semmire nem emlékszem belőle. Megkeresem.


Köszönöm a válaszod!

2012. márc. 27. 09:42
 18/20 SWf0918cl válasza:

Üdvözöllek!

Nem nem tudás kérédse, hanem vannak gyakorlatok, amihez tapasztalt személyre -Tanítóra- van szükséged. Aki figyeli az épséged és fejlődésed.

2012. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 SWf0918cl válasza:
Javítom: *kérdése
2012. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Értem! Igazad van!

Köszönöm szépen!

2012. ápr. 17. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!