Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szüleimnek már nincs pénze...

A szüleimnek már nincs pénze orvosra, de én már másfél éve gond van egészségemmel, a gondolataimra is figyelek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

voltam már szinte mindegyik panaszommal külön külön dokinál de mivel ezek a tünetet kezelik nincs sok értelme..vesekő,emésztési gondok,feltűnően sok pattanás,gennyes hugyozás,előváladék,aranyér azt hiszem nem hagytam ki semmit


vesekővel már voltam bombázáson,emésztési gondokkal ételallergia vizsgálaton, meg metodic anyagcseretípusmérésen(követem a diétát kb 3 hónapja), bőrgyógyásznál(roaccutant nem vállalom be), urológusnál, aranyérrel meg még múlt nyáron ,de akkor a doki nem látta így az le volt tudva


most már a tököm tele van az egésszel - legjobban azzal hogy az arcomon nagyon látszik hogy valami nincs rendbe- ,amúgy most már egyre jobban haladok a kiegyensúlyozott élet felé, ha kiborulok kb 10-20 perc alatt lerendezem magamba... a héten pl egész jó kedvem volt végig, el tudom foglalni magam, vannak céljaim is


azt mondjuk nemértem hogy vajon a stressz miatt lenne ennyi gondom?

oké..suliba úgyérzem, hogy a legtöbben vagy unalmasak,vagy partyfészek, a kettő között van a ritka átmenet, akikkel néha tudok beszélni. de osztályba nem az igazi.mindenki csak arról beszél hogy "jajdejó, pénteken megyünk partyzni , jól bek.runk"...

ezt kéne még vhogy elrendezni magamban, és elfogadni hogy ők egybeolvadnak egymással, és élvezik a felszínességet...néha megy, aztán jönnek a kudarc napok, mikor minden összejön és akkor eszembe jutnak az egészségügyi gondjaim.nagyon rossz:S

és van hogy belenézek a tükörbe, látom hogy tökre szépen javul a bőröm, aztán 2 nap múlva meg olyan mintha pofán ütöttek és 50 szúnyok csípkedett vna meg, és ez annyira lelomboz hogy amiben hiszek hogy végre javul az egyszer csak összeomlik, és nem tudom hogy van értelme küzdenem..


de mondom alapvetően optimista vagyok, csak ez a sok behatás megtör és néha rámjön a rossz hangulat

hogy lehetne hogy végre meggyógyuljak

4 éve végeztem agykontrllltanfolyamot, de sajnos nem sok siker ért:\

egy 18 éves srác



2012. máj. 20. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én átérzem a kérdező problémáját, a csúnya bőr már önmagában elég ahhoz, hogy szétb@ssz@ az ember fiatalkorát.


Írd le légy szíves, hogy pontosan mit eszel a mindennapokban.

2012. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, egyébként nem rágódom már rajta, semmi értelme, csak ront a helyzeten, inkább próbálom kiszűrni a kajákat amik okozhatják..de nagyon erősen érzem hogy ez a rossz életfelfogásom miatt alakulhatott ki:\ pár éve volt hogy minden második gondolatom az volt suliba hogy megin ez a rohatt suli..de érdekes akkor mondjuk nem volt ennyire rossz a helyzet.. most meg alapvetően jobban érzem magam, kezdem megtalálni magam, de most meg előjött fél éve ez a gond, de most már ezt is tudom miért szal javulok:D


egyébként utolsó köszönöm.


már kb kb két hete semmi glutén tartalmú ételt nem eszem, és még ezt szeretném csinálni még 2 hétig hogy rájöjjek hogy ez lehet e az oka, azelőtt viszont cask barna tésztából készült kajákat ettem, szóval fehérlisztet már jó rég láttam, tejet szintúgy már olyan háromnegyed éve nem ittam..se sajtot 4-5 hónapja


nagyjából semmi olyan kaját nem eszem ami okot adhatna rá..és tél óta tényleg sokat javult a helyzet, mondjuk azóta sokat napoztam is, meg kozmetikusnál is voltam 1x

de nagyon nem szeretném hogy télen újra ez legyen mert nem volt túl kellemes így az utóbbi fél évem:\

2012. jún. 2. 22:59
 23/24 anonim válasza:
Endokrinológián voltál már? Tök hormonális eredetű lehet a problémáid egy része.
2012. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 agi91babe ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egy elég hatékony saját tapasztalat: iktasd ki a finomított cukrot és lisztet minden formátumban az életedből. Nem olyan nehéz mint az ember gondolná. Az első kb 1 hétben lehetnek elvonási tünetekhez hasonló jelenségek(fejfájás, ingerlékenység), no de utána...úgy fogod magad érezni mint akit kicseréltek. Meg merem kockáztatni, hogy a legtöbb ilyen civilizációs bántalmaknak ezek a szarrá feldolgozott alapanyagok és élelmiszerek az okozói.

Sok sikert!

2012. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!