Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szüleimnek már nincs pénze...

A szüleimnek már nincs pénze orvosra, de én már másfél éve gond van egészségemmel, a gondolataimra is figyelek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

voltam már szinte mindegyik panaszommal külön külön dokinál de mivel ezek a tünetet kezelik nincs sok értelme..vesekő,emésztési gondok,feltűnően sok pattanás,gennyes hugyozás,előváladék,aranyér azt hiszem nem hagytam ki semmit


vesekővel már voltam bombázáson,emésztési gondokkal ételallergia vizsgálaton, meg metodic anyagcseretípusmérésen(követem a diétát kb 3 hónapja), bőrgyógyásznál(roaccutant nem vállalom be), urológusnál, aranyérrel meg még múlt nyáron ,de akkor a doki nem látta így az le volt tudva


most már a tököm tele van az egésszel - legjobban azzal hogy az arcomon nagyon látszik hogy valami nincs rendbe- ,amúgy most már egyre jobban haladok a kiegyensúlyozott élet felé, ha kiborulok kb 10-20 perc alatt lerendezem magamba... a héten pl egész jó kedvem volt végig, el tudom foglalni magam, vannak céljaim is


azt mondjuk nemértem hogy vajon a stressz miatt lenne ennyi gondom?

oké..suliba úgyérzem, hogy a legtöbben vagy unalmasak,vagy partyfészek, a kettő között van a ritka átmenet, akikkel néha tudok beszélni. de osztályba nem az igazi.mindenki csak arról beszél hogy "jajdejó, pénteken megyünk partyzni , jól bek.runk"...

ezt kéne még vhogy elrendezni magamban, és elfogadni hogy ők egybeolvadnak egymással, és élvezik a felszínességet...néha megy, aztán jönnek a kudarc napok, mikor minden összejön és akkor eszembe jutnak az egészségügyi gondjaim.nagyon rossz:S

és van hogy belenézek a tükörbe, látom hogy tökre szépen javul a bőröm, aztán 2 nap múlva meg olyan mintha pofán ütöttek és 50 szúnyok csípkedett vna meg, és ez annyira lelomboz hogy amiben hiszek hogy végre javul az egyszer csak összeomlik, és nem tudom hogy van értelme küzdenem..


de mondom alapvetően optimista vagyok, csak ez a sok behatás megtör és néha rámjön a rossz hangulat

hogy lehetne hogy végre meggyógyuljak

4 éve végeztem agykontrllltanfolyamot, de sajnos nem sok siker ért:\

egy 18 éves srác



2012. máj. 20. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
* nyavalyogj
2012. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Pietrosol ***** válasza:
74%

Szia!


Nem hibbantál meg,csak formálódsz!Az már mindenképp jó hír,hogy a problémádat megosztod és segítséget kérsz!


Úgy tűnik főként az emésztés és kiválasztás a gyengéd!

Szerintem:sokat rágódsz azokon a dolgokon,amikről úgy gondolod,hogy problémák(talán nem is a te dolgod),ráadásul nehezem is szabadulsz meg tőlük!


Én is azt gondolom,hogy az orvosok többsége a testi tüneteket kezeli,holott a probléma javarészt lelki eredetű!Főként a te korodban!


Hajrá!

2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Diavolino44 ***** válasza:

Nem vagyok orvos előre bocsájtom!


Egy neurológus ismerősöm mondta, ha a testeden belül minél több rendszer betegszik meg egyszerre az mindig lelki eredetű.

-Pattanásokat szerintem is ki fogod nőni. Vegyél arctisztító tonicot. Valószínű elég durva hormonális ingadozás lehet a hátterében.

- Az aranyérre érdemes magas rost tartalmú kajákat enned. Én reggelire zabpelyhet eszek mazsolával nem drága!!

- Vesére pedig csalán tea min 1 liter naponta. Szintén pár száz forint.


Az agykontroll, pedig nem csodamódszer. Válaszd ki az egyik problémádat ami a legjobban zavar. Napi 2*10 percet képzeld el pl hogy az arcodon lévő pattanásokat egyesével kiradírozod.


A legrosszabb amit tehetsz h fejben feladod!!!!!!!!

-

2012. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Gyógyteákkal próbálkoztál? Valami kiválasztási zavar lehet. Én is nyomozok, most épp gyógyteákkal kísérletezek, én 2x annyi idős vagyok és lány, és fele ennyire súlyos tüneteim vannak, az emésztés és a pattanások stimmel a Tiéddel. A rejtett ételallergia nálam is felmerült. Még nem jártam a végére, mert ugye a nyugati orvostud. gasztrója csak egy részeredményt jelent, nem vizsgál mindent. Vérből is megnézték, amit lehet.


Érdekel majd, mik derültek ki Nálad. Én szimplán arra gondoltam magammal kapcsolatban, hogy allergiás vagyok erre a bolygóra.:D

2012. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves 13., én vagyok a 14., 36 éves vagyok, és kamasz koromban egyáltalán nem voltam pattanásos, viszont ahogy öregszem, egyre több és rondább van, és az egész testemen, még a lábszáramon, csuklómon, hasamon is. Nagyon hasonlo tuneteim vannak a fiúéval, szóval ez valami emésztési/kiválasztási/autoimmun zavar.
2012. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A pattanás lehet a korod velejárója is, sok tinikorú küzd ezzel, de végül is természetes, előbb-utóbb teljesen meg fog szűnni,ebben nyugodt lehetsz.Addig is, a kamillás arcmosások segíthetnek.Minden reggel készíts egy bögre kamillateát és azt öntsd az arcmosó vízedhez, mással ne mosd az arcod, szappannal pláne ne.Teafaolajos ecsetelővel kezeld a pattanásaid, ilyet patikában vagy illatszerboltban kereshetsz.


A diéta jót fog tenni.Mivel a pattanások és aranyér lehetnek az emésztési problémáktól is.Tehát az emésztési problémád az, amelyre a legtöbb gondot kellene fordítani, ha ez rendbe jön, a többi bajod is hamarabb meg fog szűnni.a tejtermékeket kerüld, ásványvízből se igyál sokat, de egyéb folyadék kellene nagy mennyiségben, mivel vesekőre hajlamos vagy.


Az jó, hogy a stressz egyre ügyesebben kezeled.Ez maradjon is így, mert a stressz is okozhat kellemetlen testi tünetetket és akadályozza a gyógyulást.

2012. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Tom Benko ***** válasza:
Nem zavarna. Elmegyek urológushoz, és ami gyógyszert felír AZT BE IS VESZEM! Úgy mégis, mi bajod van a gyógyszerekkel?
2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Napkiraly ***** válasza:
a sulidat xard le cimbi,18 voltam én is xartam a fejükre. Lassan véget ér,aztánmegy mindenki a dolgára, elmentek egymás mellett az utcán 1-2 év múlva. Én is elmegyek a partyarc volt osztálytársaim mellett köszönés nélkül,nem az én stílusom. Tarts egy önértékelést, és gondold el mire van szükséged az életben,ki is vagy,mit szeretsz. Eztuán tudod milyen körben kell barátokat szerezned,milyen utat kell bejárnod az életben! Az agkontroll meg átkrás,kerüldd el
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
r
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A szimpla pozitiv gondolatok nem elég.

Őszinte érzések és jó közérzet szükséges.


A legjobb módszer az edzés és a diéta. Nem elég a diéta, sokat edz. Főleg a minimum fél órás futást, vagy a "lépegető" gépet javaslom. Lehetőleg minden nap. ( otthon is lehet ha van gép)


Ha a szervezeted megszokja az egészéges életmódot akkor nagyban nőhet a közérzeted és így az öngyógyulásod is jobban beindulhat.

Ne sablon agykonntrolt használj. Igazából saját magadnak kell tudnod mi számodra a jó módszer.


Sok stressz nem jó.

Erre is jó az edzés mert lefoglalod magad.

De válasz még olyan elfoglaltságot ami lehetőleg majdnem az egész napodat kiteszi.


Én péládul szeretek zenét hallgatni.

Van, hogy naponta 3-4 óra zenét hallgatok és egyfajta transzba esek.

Ha a rossz a kedvem akkor arra gondolok milyen jó zenét hallgatni.

Az ember jó érzi magát akkor jönnek olyan "intuiciók" amik felérhetnek egy csodával.


Az orvosokkal meg valóban óvatosan.

A TB az vicc...

fél-1 éves időpontok adnak és flegmák az orvosok nagy része.

És ha esetleg valami rafináltabb bajod lenne akkor a leglerázosabbak..


A magánorvosok sokba kerülnek és azok is szeretnek felirni marhaságokat ( tsz kivétel).


De ez nem azt jelenti, hogy mindegyik rossz lenne, csak meg kell találni a megfelelőt ha szükséges.

2012. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!