Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kezdő vagyok a dolgot illetően...

Kezdő vagyok a dolgot illetően, de ma megpróbáltam meditálni kicsit. Számomra inkább idegességet hozott, mondhatjuk az is, hogy felzaklatott. Azért lehet, mert megijedek a meditációs állapottól?

Figyelt kérdés
Igazából szorongásos betegséggel küszködöm, és ezért szeretnék, de most különösen rossz időszakom van. Nem gondoltam, hogy ennyire rossz lesz :P. Utána csak a meditációs zenét hallgattam tovább, de azt sem nagyon bírtam.
2012. aug. 11. 21:37
1 2 3 4
 21/37 agi91babe ***** válasza:
#Kevered#
2012. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Pietrosol ***** válasza:

Szia mami!


Leírnád,hogy te milyen fogalommal azonosítod a meditációt?

Miért tartod károsnak?

2012. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
De Mami! Mami létedre ilyen durván???!!
2012. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Egyenes gerincoszloppal kell ülni. Legyen előtted gyertya vagy más fényforrás. Meditatív zene sokat segít, ha van. A szemet félig becsukni, vagy becsukni és néha kinyitni, hogy a fényeljusson a tudatunkba.

Az Univerzum energiája a fejtető -csakrán át árad a testünkbe és az auránkba. Ha az agyban gondolatok vannak, akkor ez útját állja az energia beáramlásának. Tehát azt kell elérni, hogy a gondolatok eltünjenek, megszűnjenek. Jó technika, ha számolod a légzésedet, és ha észreveszed, hogy az agyad elkalandozott, akkor mindig előlről kell kezdeni a számolásdt.

Ha elérsz két - három gondolat nélküli lélegzetvételt, akkor már nyerő vagy, jó úton haladsz. Ha sikkerül hosszabb időn át így maradnod,ezek történhetnek: Az arcodon önkéntelenül széles mosoly. Úgy érzed, hogy a testrészeid kiterjednek. Széltében, vagy fölfelé, vagy mindkettő. Mintha a térfogatod megnőne, és minden egyes sejted távolabb kerül a másiktól, mint mikor egy léggömböt felfújnak. "Ha a tanítvány megérik, a mester megjelenik". Tehát ha foglalkozol a meditációval, egyszercsak meg fogsz látni az utcán egy plakátot, amelyik majd arra hív, hogy menj ell arra a meditációra. És a másik mondás: Aki keres, az talál.

2012. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Nem szabad kérdező semmi ilyen marhaságot gyakorolnod különösen akkor nem ha még szorongás tüneteid vannak NE TEDD!


A vallási tanítások a profétákat kivétel nélkül nem csak szentnek, de épp elméjüként is emlegetik. Sehol nem olvasható az, hogy esetleg (!) igaz csak az, amit meséltek, hogy esetleg(!) csak pusztán egy téveszmerendszert épitettek fel, a különböző egészséget károsító életükkel, vagy épp gyakorlataikkal, amit a zsidó próféták is, hajdanán a hinduktól vettek át –mint aszkétizmus, mint éhezéses módszer gyakorlása meditációt megelőzve, istennel való kapcsolat teremtés céljából.


Már pedig az ilyen gyakorlatok alkalmazása, vagy épp a túlzott és egészségtelen légzés szám emelése, illetve a minden áronvaló valaminek az átélése, meglátni akarása, vagy is, csak vizionálás gyakorlása, előbb- utobb káros követkeményekkel járhat az agy müködésre illetve, a tiszta tudat megörzését illetően. Elmebaj;- téveszme, skizofrénia, és téboly, halál.


Ráadásul, hogy minél többet, és minél többen járjanak az ilyen ma már magyar-guru féle oktatásra, (hisz a tanfolyamok tartása a jövedelmük!)elhitetik velük, hogy a meditációnak különböző fokozatai vannak, amit csak idővel lehet elérni. Mert ugye ők, a guruk mint istenkegyeljei"- az utolsó a transzcendens fokozatnál tartanak.


Aztán elhitetik azokat a butaságokat amit ők elképzelhetően átéltek, mint érzést, önmaguk tudatával való machinációjuk közben és TÉVESEN ezt már Isten közeli állapotnak véltek!


Szóval, nagyon komolyan figyelmeztetek mindenkit, hogy az ilyen keleti marhaságokat, aminek a fele is, bevallva is hazugság, tessék elfelejteni is, és ne veszélyeztessétek se saját elmétek épségét se az életeteket, mert ennél többet ezekkel a technikákkal, a büdös életben nem érhet el senki. Bárki azt állitja elérte, akkor az HAZUDIK!!!! ez üzlet amit élelmes magyarok benyaltak és nektek eladják!!


Nem szabad elhinnetek az ilyen hazugságokat—nem létezik misztérium, nem léteznek idegen lények, szellemek és Isten se idézhető meg, nem veszi körül semmiféle univerzumi szellemvilág a Földünket, csak és kizárólag az eltávozottak lelkienergiái naggyá, s eggyé válva az isteni Energiákkal, mert Isten maga a Földünk és annak hatalmas erejű energiája!! De azzal nem lehet kapcsolatot teremteni, hisz az élet ahhoz képest leheletnyi, de különben is, az egy teljesen más fizikai létezés.


Nem szabad elfogadni és gyakorolni semmiféle keleti vagy bármilyen náció ivadékának, hazug meditációs baromságait, mert megbetegedtek!! Aki azt állítja, hogy meditációval érte el, hogy Istennel, a szellemvilággal szembesült, megvilágosodott” vagy épp lelkileg megnyugodott, mint állitják, higgyétek el nekem, hogy az ilyen emberek vagy őrült téveszmések, vagy hallucinációs skizofrének, vagy hazug gazemberek, számukra csak jövedelem forrás, a tanfolyakok tartása és azt mond amit akar, - vagy az ilyen olyan híres téveszmés-guruk nem többek, mint eszközök a politika kezében akiket a „világ urai” futtatnak!!

-Adj a tömegeknek egy kis maszlagot hindu marhaságokat vagy épp vallásos áhítatot és akkor nem fognak hőzöngeni a kevés jövedelem a munkanélküliség a kilátástalanság miatt. Amíg van tehén szar addig van veréb is tartja a mondás....c...c..


Elég, ha megismeritek, érzékelitek saját lélek erőtöket, azt átérezve, és gondolkodjatok és maradjatok józan, a földön két lábon álló, okos emberek, akiket nem lehet csak úgy, megetetni mindenféle baromsággal, hazugsággal, hogy félre vezetve éljetek!

2012. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

24/ beírónak


Te pedig olyasmit irkálsz, amiről halvány fin..d sincs!!

Azt mondod nem hindu—hát a csakra marhaság micsoda? Beáramlik a fejtető csakrán az univerzumi energia…. észnél vagy ? Gondolkodj már mielőtt benyalsz ilyen sületlenséget más szélhámosoktól is, --Elégne az emberi agy!! Tudod egyáltalán mi az aura a fejtetőn? Fogalmad sincs. De annak se, aki ilyesmiket sóderol. Csak érzékelt valamit de ennél többet nem tud róla—a többi sóder a köbön.


aura? Fogalmad sincs, csak olvastad és elhittél minden hazugságot, -- NINCS aura—


Aztán irod…---arcodon széles bamba vigyor..- inkább, - kóros, hallucinált mellékhatásokkal egyetemben


—és tanítvány megérik, a mester megjelenik?-- hát persze ezt szeretnék elhitetni mindenkivel ha pedig nem sikerül—nem baj csak kitartás---az oktatóknak ÁLÍTÓLAG SIKERÜLT!! CSAK aki gyakorolja az nem ér fel ahhoz a képességekhez


Akinek pedig valóban sikerül az már régen a folyó partján üldögél, bamba pofával mert már nincsenek zárt osztályok, mert megbuggyant az elméje!!! Aki normális az pedig nem mond igazat, mert soha nem került olyan állapotba..

2012. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Pietrosol ***** válasza:

Szia Mami!


Ha azt gondolod a meditációról,amit itt leírtál,akkor óriási tévedésben vagy!


A meditációt egy szóval lehet kifejezni,ez pedig-JELENLÉT!

Semmiféle kapcsolódás és guruizé,meg a többi maszlag,amit hozzávizionáltál!Nem kell hozzá sem törökülés,sem mester,sőt semmit nem kell elképzelned,hiszen az elképzelt dolgokkal az elmédet dolgoztatod!Ehhez nem kell senkihez eljárnod és pénzt fizetned!A krumplihámozás éppúgy lehet meditáció,mint a tanulás vagy a méla bámészkodás!


Még egyszer!Meditáció=jelenlét,a többi a te elméd képzeletének a tartalma!


Remélem tudtam segíteni!Ha bővebben érdekel részletesen is el tudom magyarázni!

2012. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Ha szorongásos vagy akkor próbáld érezni önmagad a lelkedet és azt kezelni, lesimítani annak feszültségét.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

43 f.Megvilágosodás és megújulás.

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

100.f.Befejező, elköszönő gondolataim…


Keresd meg ezeket a blog fejezeteket és olvasd végig és próbáld ki egyszer

2012. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Az embernek nem e jelenlétét kell és nem is az elméd képzelt világát kell kivetíteni-- mert az se megnyugvást se pedig gyógyulást nem hozhat- csak kivetített vizualizációt és hamis illúzió érzeteket.


egyébként köszi hogy leírnád a gyakorlatát de talán nincs is olyan könyv amit ne olvastam volna át ezzel kapcsolatban-- ami sajnos mihozzánk is becsordogált..


S mint mindent ezeket is ellenőriztem akár csak az sylva féle agykontroll marhaságot.


Ilyen már csak a természetem-- kíváncsi, mindent elolvasni és mindent kipróbálni, hatásait megfigyelni, mert nagyon haragudtam eleinte hogy a népemet butítani kezdték a szélhámosok. A természtgyógyók elszaporodása szinte semmi tudással, a spiritiszták a szellem idézők a holtakat látok a jósok és szellem rontás- űzök szélhámosai a keleti marhaságok és az egyre több eszement vallás csak nem 150 ! és a szekták.


Ahhoz hogy megírjam a két blogomat nagyon sokat kellett olvasnom és nagyon sok gyakorlatot, tapasztalatot szereznem. Tehát köszönöm az ajánlatodat, de túl sokat is tudok már.

2012. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Pietrosol ***** válasza:

Egy szót sem értettél meg abból,amit leírtam!

Még mindig a vizualizációt és a kivetítést hajtogatod,pedig éppen ennek feleslegességéről írtam!


Szándékosan csinálod?

2012. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!