Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kezdő vagyok a dolgot illetően...

Kezdő vagyok a dolgot illetően, de ma megpróbáltam meditálni kicsit. Számomra inkább idegességet hozott, mondhatjuk az is, hogy felzaklatott. Azért lehet, mert megijedek a meditációs állapottól?

Figyelt kérdés
Igazából szorongásos betegséggel küszködöm, és ezért szeretnék, de most különösen rossz időszakom van. Nem gondoltam, hogy ennyire rossz lesz :P. Utána csak a meditációs zenét hallgattam tovább, de azt sem nagyon bírtam.
2012. aug. 11. 21:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Természetesen van egyszerű kikapcsolódás is, elkalandozni, ábrándozni szép dolgokra gondolni kimenni valahova ahol csak fák vannak vagy egy tó stb.-- de mint olvastam, az kevés lenne a kérdezőnek, mert szorongásos.
2012. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Pietrosol ***** válasza:

Értem!


Szándékosan csinálod!


Minden jót!

2012. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 agi91babe ***** válasza:

Pietrosol.

Mami nem figyel,nem értelmez, csak a saját bugyuta kreálmányait hajtogatja. Egyszerűen agyrém ez a nő...

Ráadásul totál zagyvaság ahogy ír, egy értelmes és tiszta mondatot nem tud megfogalmazni ami logikailag helyes lenne.


Nem vagy százas mami!

2012. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Látjátok engem húztok szóltok le holott te angi9 és te pietrósol-- ugy látszik nem olvastátok a forgalomban levő meditációs könyveket amit sajnos sok fiatal megvásáról és gyakorolni próbál.


Pietrosol mit írtál? Elég a méla bámészkodás a Jelenlét elérése= ez a meditáció


Ha figyelmesebben olvasnál akkor rájöhettél volna hogy hasonló a véleményem csak más szavakkal fogalmazva. Vagy ha megvásárolnátok a hindu marhaságokat vagy azokat utánzó könyveket akkor rájöhetnétek arra hogy teljesen más a meditáció gyakorlata-- mint ahogy a kérdező is azt végzi-- és teljesen más a célja helyesebben azt hazudja minden sorában a könyv írója-- hogy megszűnik a gondolat, nem pedig azt amit Ti irtok hogy Jelenlétet jelent


A kérdező vagy a kandalini baromságot vagy a Bardon szélhámosságot, vagy a téveszmés Sri Chinwoy könyvét olvassa és azt próbálja elérni amit ez a három irkált össze.


Mit mondanak az ilyen guru barmok , mi a meditáció? – "Az ember önfelébredése és Isten önfelajánlása. Ha e kettő találkozik, akkor te halhatatlanná válhatsz. de ehhez meg kell szüntetni a saját gondolataidat" --- és egyéb marhaságokat amit ők soha a büdös életben nem értek el!


Lassítani lehet a gondolkodás sebességét, sőt a rajta levő feszültséget, mint a szorongás is okoz azt LE LEHET SIMÍTANI! de a gondolatokat megszüntetni nem lehetséges-- hisz a gondolat rajta van a lélek szálakon, amely állandóan mozgásban van és soha nem törlődik ki, nem lehet megállítani, megszüntetni -- mert még a halállal se szűnik meg a lélek se rajta a gondolatok.

2012. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem szabad csak akkor meditálnod, ha már valaki megtanított rá. Menj el olyan helyre, ahol ezt tanítják.


[link]

2012. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35/ Szóval Te szerinted amit betettél ajánlva az egy meditáció-- Atlantiszi tán? vagy egy újabb magyar hindukat utánzó-- szóval adtál neki tanácsot és egy oldalt egy csomo butasággal.


S még azt irtátok előbb hogy nem hindu, nem keleti meditáció? -- mi a csuda akkor az, amikor valaki begyűri maga alá a lábait begyűrögeti pózokba az ujját --ül tartva a gerincét, erőlködik légzéseket szaporítva,


---ahelyett hogy ellazultan feküdne, fellazítva még a lábujjait is elengedve magát teljesen és csak önmagára testére koncentrálna--- nem pedig valami eszement gyertyára vagy virágra beképzelve önmagába mindent csak épp saját magát felejti el!

2012. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem szabad hallgatnod semmi ilyen butaságokra, mert a 99% hazugság-- a guruk akik hazudoztak és akik a könyveket megírták--- bolondítsák egymást Amerikába India Ganges partján-- vagy bárhol a világon De Te mint magyar fiatal nem hagyd magad becsapni!


Még a magyarok se mondanak sajnos igazat csak a pénz beszél belőlük és a markokat tartják a tanfolyamokért.

Fogalmuk sincs arról mi a lélek, miképp és hol születik a gondolat-- és mennyi csodálatos valóban igaz dolgot érhetünk el vele-- de csak akkor ha jól alkalmazzák a saját lelkük erejét, a gondolat erejét!

2012. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!