Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » The Secret: Tapasztalatok a...

The Secret: Tapasztalatok a vonzás törvénye alapján?

Figyelt kérdés

Irjátok le azt amit sikerült bevonzzani, és azt a módszert is, ahogyan sikerült.

Látvány tábla? Vizualizáció? Esetleg valami saját módszer?

Tényleg működik, csak hinni kell!

(ha úgy állsz hozzá, hogy áh, ez hülyeség, de azért megpróbálom a poén kedvéért, ne csodálkozz ha nem jön be! Csak komoly "hivők" irjanak!


2013. jan. 24. 02:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

ha van két házam hozzá két kocsi meg tele a pénztárca az siker????

dolgoznom már nem kell pedig nem vagyok öreg .Bármit megszereztem ezzel csak hinni kell

ettől többet is ellehet írni még???

2013. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
érni még?? azt akartam írni
2013. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Jajajaja, persze :)

Na mindegy, inkább maradjatok összhangban az univerzummal :D

2013. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Ennyi idiótát egy rakáson...
2013. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Ki van találva ügyesen ez a rendszer, mert önmegvalósító.


>ha bejön, akkor bravó, eléggé hittél benne, működik a vonzás törvénye, itt a bizonyíték

>ha nem jön be, az nem azért van, mert nem működik a vonzás törvénye, hanem te nem hittél benne eléggé


Az nagyon jó, ha az ember ilyen módon képes javítani a hozzáállásán és motiválni magát a céljai érdekében, de dőreség azt hinni, hogy valami misztikus kozmikus erő segítségével konkrétan magunkhoz vonzzuk a sikert/eredményt. Ezeket mi magunk érjük el, nem úgy kapjuk ajándékba a hitünkért cserébe.

Ha valaki ül a szobájában, a kisujját sem mozdítja, és szeretne mondjuk egy luxusyachtot és egy lipicai ménest, az akármennyire is hihet vagy tudatosíthatja magában, hogy neki mindez már meg is adatott, soha az életben nem fog ayachtja és lipicai ménese berepülni az ablakon. Ha az ember megtalálja a megfelelő motivációt (akár a Titok is megadhatja ezt), akkor sokkal eredményesebben képes >tenni< a céljai és álmai megvalósításának érdekében.

2013. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
0%
amugy szerintem ha müködne akkor olyan alapon hogy vmit elveszitessz és utána megkapod amit akarsz..mert 2008-ba teljesült az hogy mamákhoz költözzek mert mindig ott akartam lakni...be is jött...oda költöztünk..de milyen áron?anyám elhagyott..kiment angliába és azota nem beszéltünk..nem is láttam...akkor volt a patkány éve vagyis kinai horoszkop szerint az én évem...2012 sárkány éve...fateromé..kirugták a munkahelyéröl..beperelte őket és nyert 2 milliot...és azota inkább nem is vágyok semmire..mert nem akarok már vesziteni...szoval ha müködne is akkor igy menne...
2013. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Én filmben láttam:) De nagyon jó volt.És könyvben is megvan:)
2013. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, ne fáradj hitegetni a vonzás törvénye működését, úgy is lesz kifogása minden pesszimista embernek rá.Energia pazarlás.Nekem is megtörtént eddig bármi amit csak akartam.Ezzel élek együtt.Működik csak meg kell tanulni használni, az hogy valaki hisz benne de az egójából nem képes leadni annak sosem fog sikerülni.Ezért is titok... The Secret... meg kell tanulni, HOGYAN kell alkalmazni.Ajánlom azon embereknek Abraham Hicks videóit akik nem értenek hozzá.You tube on nézzetek utánna.Nekem már nincs ezekre szükségem, profi módon teremtek.Ilyen ez a kvantum fizika. :) Minden jót mindenkinek.
2013. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18:


Gyakorlatilag azt írod, hogy aki nem hisz benne, az korlátolt hülye és egós. Nem gondolod, hogy meglehetősen egós dolog ilyet állítani? ;)


>Ilyen ez a kvantum fizika.


Nem, a kvantumfizika nem ilyen. Ez kvantum-miszticizmus, ami a kvantummechanika jelenségeinek elferdítésén, félremegyarázásán és végletes, téves leegyszerűsítésén alapul.

A kvantummechanikának semmilyen ezoterikus vonatkozása nincs, semmi köze a tudathoz, még akkor sem, ha a meggyőző bácsik a Titokban ezt állítják. A bácsik sok butaságot mondanak, például azt, hogy még ma sem tudja senki, hogy mi az az elektromosság (?).

2013. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy még ma sem tudja senki mi az az elektromosság, azt nem úgy értette te értelmi sérült (már bocsánat), hanem úgy hogy az elektromosságot nem kell érteni ahhoz, hogy felfogjuk, fel tudjuk vele kapcsolni a villanyt, és főzni is tudunk vele stb.

Semmi köze az ezotériához a vonzás törvényének, nem értem sokan miért keverik össze?Igen a gondolatokat meg lehet mérni, ezt gépekkel igazolja a 21. század kedves mindent tudó.Képzeld el, igen már itt tartunk.Az ezotéria az ezotéria, tehát ennek semmi köze a kvantum fizikához.

Mit tudsz te a kvantum fizikáról, te ezzel azt állítottad hogy okosabb vagy a titok című filmben szereplő lojális érvekkel megmagyarázott tényekről beszélő emberektől, akiknek az agykapacitása messze a tiéd fölött van.

Nem azt állítottam hogy aki nem hisz a vonzásban az hülye, hanem azt hogy azért nem hisztek benne sokan mert egyszerűen az egótoknak (az egó nem egyenlő a beképzeltséggel) köszönhetően nem próbáljátok ki (mert ohh hát majd mindjárt miféle ökörség ez?) Ennyi a történet.Innentől kezdve nincs miről beszélni,akkor simán mondhatnánk mi is azt akik alkalmazzuk, hogy az összes olyan ember, aki hisz a vonzás törvényében az hülye és egoista.Kiforgatás, oda-vissza kiforgatás barátom.

Nem kell itt elítélni azokat sem akik hisznek és azokat sem akik nem hisznek ebben.Nem vagyunk egyformák.Ezek csupán új dolgok, amit az ember kipróbálhat ha megtanulja, ha meg nem bírja vagy akarja megtanulni, akkor ne írjon előítéletet róla a nélkül hogy megtapasztalta volna az igazságot.

2013. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!