Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok alvásparalízist...

Hogyan tudok alvásparalízist előidézni?

Figyelt kérdés
Sokat hallattam róla, hallottam hogy ijesztő tud lenni meg durva, de én nagyon kíváncsi vagyok rá és ki akarom próbálni.

2013. júl. 4. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
"Alkoholfogyasztás és alváshiány együttese" true
2013. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:D
2013. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én alvásparalízisbe szenvedek 4-5 éve. Stressz, az alváshiány, sok tanulás idézte elő, de mindig nappal szokott előtörni,amikor világos van a szobámban és látok mindent alvás közben, és idegen hangokat hallok.A testem alszik és az agyam már felkelt. Először nagyon ijesztő amikor nem tudod,hogy miről van szó, és a legtöbb ember nem is értetlenül áll az egész előtt,amíg át nem élte.


Vagyis kedves válaszoló nem olyan kellemes élmény,azt tanácsolom,hogy ne akard előidézni.:)

2013. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zakos ***** válasza:

9.

Annyi köze van a tudatos álomhoz, hogy egyes technikáknál, amik a tudatos elalvásra épülnek, ott tudatosan élik meg a paralízist,(ami egyébként mindennapos dolog, csak öntudatlanul éljük meg) de azt mondják a TÁ szakik, hogy gyorsan meg lehet szokni.

2013. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésre továbbra is a tuti válasz: Gyakorold a tudatos álmodást, mert azzal ezt átélheted!
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sz*r, ne akarj ilyet átélni! Kb. olyan, mintha valaki ott lenne körülötted, fojtogatna, miközben te nem tudsz mozogni, nem tudsz kiabálni. Nekem legalább is ilyen volt.. Halálfélelmem volt, szerencsére nem tartott olyan sokáig.
2013. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!