Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már igazán extrém agykont...

Volt már igazán extrém agykontroll tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nekem volt már de az inkább az a hit, de egyébként hasonlít az agykontrollra.

2014. jan. 13. 21:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Ezaz, pontosan így van, különleges körülmények, és érzelmi állapot kell hozzá! csak azt nem értem mit hitetlenkednek az emberek, hiszen sok példa van rá...Gyerek szereli a kocsiját, emelőkar kiesik, kocsi rányomódik a mellkasára, feje ellilul, épphogy már meghalt, mikor anyja olyan erős érzelmi sokkot kap hogy odarohan és egyedül(!) felemeli azt a kocsit! duci, 45éves, egyszerű asszony. ezt a történetet még a tvben láttam. Veled mi történt Súr?"



--Nekem ez a nagy isteni erő (májá, illúzió ? Saját tudat ? Szinkron az egyetemes tudattal?) hozott egy feleséget, pedig én nem akartam megnősülni. Furcsa konfliktushelyzet merült fel és így oldódott meg... Mint egy nagyon erős isten, amikor átvonul a természet felett és sokkal erősebb, mint ez a természet.. Maga az erő és a tanúbizonyság. Én azóta egyetlen egy gyenge és tőlem független istent sem fogadok el... nem hiszek egyikben sem.

Volt már, hogy tapasztaltam azt, hogy (talán) nagyon erős lesz a szavam (amit szükséghelyzetben, viszonylagos szorongattatásban kimondok). Furcsa, konkrét dolog is történt.

De: hazudni sohasem szabad!!! Csak igaz ügynél működhetnek ezek a dolgok.

Hazudhatnak akármilyen isteneket, nem érnek azok semmit, ha hazugság az alapjuk – azok mellé politikát, rendőrt kell rendelni, csak úgy működnek valamennyire. Vallásjogászok által felállított bálványok : a Biblia istene is többé-kevésbé ilyen. Fantomok... hatalomra törő törzsek önző istenei.

...

A mágikusan kimondott szó erejével valószínűleg teremteni tud az, aki erre a pecsétet megkapja. Én mintha megkaptam volna ezt az idén.

De ettől sokkal magasabb teremtési szintek is vannak (lehetnek). A szó kimondásához test kell... a magas teremtői / teremtési szinteken nagy valószínűséggel nem használhatunk testeket.

...

A Biblia istene is alacsony szintű teremtő... mivel a szavával teremt... és ahhoz test szükséges.

Az egész Biblia testmánia...

2014. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!