Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már igazán extrém agykont...

Volt már igazán extrém agykontroll tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nekem volt már de az inkább az a hit, de egyébként hasonlít az agykontrollra.

2014. jan. 13. 21:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%

Nem Istenre kell fogni. hogy gyerekeket szabdalnak szét, ez az emberek hibàja, és bizonyos emberek döntése.

Az ember mindenből csak szemetet csinàl, beszennyezi a földet, önzô, hiú, hataloméhes, arra nem vagyunk képesek, hogy felfogjuk az életünk és egymàs életének az értékét. Ha körülnézek a világban előbb tűnik ki az emberi.butaság, mint az intelligencia.

És végső soron az ember egoista, mert ezek után képes azt vallani, hogy ő sajàt maga istene, hogy vmi felsőbbrendű lakozik benne, csak hát pàrezer éve nem tud semmit felmutatni rà...ha meg az Ókorba léteztek szuperbölcs,sz.intelligens emberek,és azóta ide jutottunk ahol vagyunk (visszafejlődés) hát az is elég kellemetlen az emberre nézve.


Ja és attòl még h bűnös vagy, szóba àll veled Isten..a biblia az írja, hogy Isten nem küldi el az aki hozzá jön..meghallgatja az imát...miért lenne lehetetlen, hogy az Isten segített neked? ;S

2014. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
megértem az álláspontodat, de hogyha látom azt a szerencsétlen gyereket amint megölik, te hagynád ott, elsétálnál? ezek szerint isten elsétál, vagy bele gondol mit él át szerencsétlen gyerek? milyen istenről beszélünk aki a szívünkben lakozik, vagy fönnt az olümposzon, na az utobbi isten tényleg hagyja az embereket magukra. tehát isten olyan mint a földi politikusok..MEGALKUVÓ! de egyébként tényleg igazad lehet létezik isten, valami felsöbbrendű, az is okozhatta ezt, de a kalsszikus bibliai istenben nem hiszek. buddha, síva, vísnu stb. ezeket el tudom képzelni.
2014. jan. 14. 18:55
 13/31 anonim válasza:
54%
meg lett a félévi kettes matekból
2014. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
én meg is buktam év végén, szóbelin lett meg 28%kal az érettségi..
2014. jan. 14. 21:38
 15/31 A kérdező kommentje:
de ez az istenes dolog már 5-6éve volt.
2014. jan. 14. 21:39
 16/31 A kérdező kommentje:
2014. jan. 14. 22:13
 17/31 Fuuton ***** válasza:

hogyha valamibe iszonyatosan sok energiát összpontosítasz elvileg bármi lehetséges.

a nehéz itt az energia irányítása, és a kontroll.

Ilyen bagatel dolgokra nem tudom miért éri meg energiát pocsékolni, de ha neked jó, akkor gratulálok a sikeredhez.

Csak így tovább

2014. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
egyszer sikerült, valószinűleg soha többé nem fog, de az azért bennem maradt hogy ez a világ egy tárgyiasított álom, az én szememben csak egy másodlagos valóság marad mindörökké. ámen!
2014. jan. 15. 21:15
 19/31 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már ilyet.... mint egy nagy erős isten, olyan volt... de valószínűleg a saját elmém (és a szinkron) ereje lehetett.


Életem egyik meghatározó eseménye előtt történt.


Egy teljesen hihetetlen változat valósult meg. Mint egy nagy erős isten úgy vonult (mély érzelmek kellettek a létrehozásához).

2014. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%

Én megértettem (szerintem)m hogy mi, miért történt és, hogy kb. mi is történt.


Ezek spontán jelenségek és akaratlagos úton nem igazán idézhetők fel (szükséghelyzetben, erős érzelmek között viszont lehetséges, hogy igen... de csak nagyon ritkán).


Az egyszerűbb elmék ilyen események miatt lesznek vallásosak és hivők.

2014. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!