Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már igazán extrém agykont...

Volt már igazán extrém agykontroll tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nekem volt már de az inkább az a hit, de egyébként hasonlít az agykontrollra.

2014. jan. 13. 21:40
1 2 3 4
 21/31 Voyager24 ***** válasza:
100%
Egy időben agykontrolloztam, olvastam róla könyveket stb...a legfontosabb a vizualizálás volt és az hogy alfa szintre helyezkedjen a tudatod.Egy hét alatt 5 kg-ot fogytam mert a vizualizáláskor elképzeltem hogy egy csap van a hasamban, amit ha megnyitok, elfolyik a felesleges zsír. Működött.
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ezaz, pontosan így van, különleges körülmények, és érzelmi állapot kell hozzá! csak azt nem értem mit hitetlenkednek az emberek, hiszen sok példa van rá...Gyerek szereli a kocsiját, emelőkar kiesik, kocsi rányomódik a mellkasára, feje ellilul, épphogy már meghalt, mikor anyja olyan erős érzelmi sokkot kap hogy odarohan és egyedül(!) felemeli azt a kocsit! duci, 45éves, egyszerű asszony. ezt a történetet még a tvben láttam. Veled mi történt Súr?
2014. jan. 17. 16:44
 23/31 A kérdező kommentje:
Voyager24 próbálkoztam én is többször vele nagyobb megszakításokkal, de csak meditáltam, viszont utána mikor kinyitod a szemed, és lefekszel aludni nagyon jó érzés, tudod a légzésedet, igényeidet irányítani. viszont tudatosan soha nem sikerült ilyen dolog, mint ami neked! csak próbálkoztam vele, de lusta voltam. Gratulálok neked!
2014. jan. 17. 16:50
 24/31 Voyager24 ***** válasza:
Szia! Rendes vagy, köszi. Ez a dolog már nem most történt, nem is ártana felidézni az ilyen agykontrollos ismereteimet. Ha komolyan szeretnél foglalkozni a témával akkor azt javaslom hogy olvasd el José Silva-tól Az ESP-módszer című könyvet. Az ESP egy rövidítés, elmondom hogy azt jelenti hogy Extrasensenzoriális percepció vagyis érzékeken kívüli érzékelés, olyan érzékelés amely kívül esik a fizikai érzékszerveken.
2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! Igazából a baj az hogy kicsit lusta vagyok, de azért igyekszek. ezért kitaláltam hogy építeni kéne majd egyszer egy izolációs kamrát, ezzel borzasztóan egyszerűvé válik a meditáció, nem is nagyon kell összpontosítani megy magától. [link]

hangszigetelt, így a zajok nem zavarhatnak.

fényszigetelt, tök sötét.

és legutolsósorban, keserűsót tartalmazó vízben lebegsz, a füledbe is víz jut, így csak a szívdobogásod, lélegzésed, és az ereidben futó vért fogod hallani. Egy idő után hallucinálni kezdesz, és ha a kezdeti félelmed megszűnik, akkor utána csodálatos dolgokat fogsz látni, csak nyugodtnak kell maradni. Na, de visszatérve megfogadom, és kipróbálom az ESP-t.

2014. jan. 19. 20:30
 26/31 Voyager24 ***** válasza:
Izolációs kamra? Izgalmasan hangzik, olyan star-trek-es. Kíváncsi vagyok hogy sikerül e majd. A tudomány eljut lassan arra a technikai fejlettségre ahol többé nem kell erőlködnünk hogy másfajta tudatállapotot érjünk el csupán elég lesz hozzá egy fejlett számítógép. Jó lenne ha már ott járnánk.
2014. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Fuuton ***** válasza:
81%
Nekem rögtön a Fringe- A rejtély. jutott eszembe erről az izolációs kamráról
2014. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

John C. Lilly egyik diákja 2 napig volt egy ilyen kamrában, mikor ki jött nem tudta hogy ki is ő valójában(mármint önmaga). Kínai vízkínzás: vízet csepegetetnek az áldozat fejére, pár óra múlva megőrül, nem tudja el viselni, erősen hat a pszichére, de itt egy érdekes beszámoló: [link]

"Near the end of the experiment, I noticed I could hear my eyelids opening and closing. It was so dark in the tank that there was hardly any visual difference whether my eyes were open or closed. Any visions I was experiencing would continue in spite of opening my eyes. The sound of my eyelids operating surprised me since I had never heard them operating before." tehát mikor kijött a kamrából hallotta(!) ahogy kinyílik, és becsukódik a szemhéja. olyan hatása van mint az LSD-nek. ezzel simán le lehet menni alfába. [link]

2014. jan. 20. 14:58
 29/31 anonim ***** válasza:
azért nem hiszi, hogy Isten volt, mert minden csak HIT kérdése... azt hitte, hogy Isten jó ( mindenki ezt hiszi mer mindenkibe ez épült be ) és hogy talán megsegíti, ezt hitte, elhitte Ő a kérdező, és ő teremtette meg a hitével... érted? a templomba azért nyugis a levegő mikor belépsz meg azért van ott az a nyugodság, mert ott mindenki azt hisz amit... és ezt az érzést "átveszik a falak", kisugárzás... és ezért csináljuk a vízprogramozást is, a folyadék a legjobban programozható dolog, jobban, mint pl. a falak... :)
2014. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
pedig ez így van.
2014. jan. 22. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!