Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul? (titok)

Mit csinálok rosszul? (titok)

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szeretnék valamit és majdnem minden nap gondolok rá de eddig nem történt semmi...Nem tudom mit csinálhatok rosszul...Már leírtam többször is lerajzoltam a kérésemet és többször időpontot is kitűztem. De a várt eredmény eddig elmaradt..Szerintetek tovább kéne várnom, vagy nem hiszek eléggé a dologban, vagy esetleg az lehet a baj h már túl sokat gondolok rá? Én az utóbbira tippelnék mert pl ha a kisgyerek azt akarja h essen a hó akkor addig amíg 2 percenként az ablakhoz rohangál biztos nem fog esni, csak akkor amikor már megfeledkezett róla. Ti mit gondoltok mi lehet a baj? Kisebb dolgokkal már megtörtént...Ha az amire én gondolok hogy csináljam hogy ne e körül zakatoljon az agyam (majdnem) egész nap? Vagy ez egyáltalán nem baj?

(Azért az agykontrollos témakörbe írtam mert nem igazán tudtam eldönteni h hova kéne. Amúgy ugyanezzel a dologgal már az agykontrollos tükrös módszerrel is próbálkoztam-ismerősöm mutatta)



2014. febr. 16. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem sikerült mert az agykontroll baromság. Nincs olyan lerajzolsz valamit és másnap már beteljesül.

GONDOLKOZZ KÉRLEK GONDOLKOZZ.

2014. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj hogy várod a csodát ettől az agykontrollos marhaságtól, ahelyett hogy hagynád a francba és tényleg tennél valamit a célért.
2014. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Jobbat mondok.


Lazulj el, csukd be a szemed és ha készen állsz rá akkor kérdezd meg magadtól hogy mi áll a kívánságod megvalósulásának útjában? Ezután várj minden elvárástól mentesen míg megjelenik az a gyerekkori esemény amit fel kell oldanod. HA ez meg van hát az még egy külön kis regény hogy hogyan lehet feloldani.... :)

2014. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csodát vársz,de tenni nem teszel semmit?


Nekem eddig minden sikerült,de volt,hogy több évig kellett alakítanom magamon,rájönnöm min változtassak és agyalnom,hogy érjem el. 41/F

2014. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A teremtés folyamata alapvetően csak "egy-ügyü" azaz egy üggyel foglalkozni képes elmének sikerül. Ha nagyon akarsz valamit, akkor írd le részletesen a legapróbb részletekig, hogy mit, milyet és hová szeretnél. Amennyiben gyakorolsz elméd hamarosan lehívja a közös tudatból és megvalósul elképzelésed. Lehetőleg képekben gondolkodj.Ez maga a teremtés. Az agykontrol is hasonlóan működik.
2014. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!