Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok a "Hogyan...

Mit gondoltok a "Hogyan nyerjünk az 5-ös lottón? " című könyvről?

Figyelt kérdés

Elég egyértelmű, hogy miről szól a könyv, azonban számomra elég abszurdnak tűnik. Hiszen ha egyszer le vannak írva a könyvben a technika, és tényleg működőképes lenne, akkor miért nem mentek még csődbe a szerencsejátékok (konkrétan az 5-ös lottó) szervezői?



Nem vagyok szkeptikus, de ha tényleg jó a könyv, akkor milyen tudományos vagy spirituális indok van arra, hogy a leírt technika tényleg használható?



2014. szept. 3. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A lottó pusztán szerencsén alapul. Egy tuti nyerő megoldás van, ha az összes lehetséges kombinációt kitöltöd, de az többe kerül mint amennyit nyernél.

Persze lehetne nézni a statisztikát hogy mely számokat húzták régen, de semmit sem ér.


Mellesleg, ha minden héten lenne telitalálat, a szerencsejáték zrt akkor sem menne tönkre, mivel a bevételnek egy részét fordítják csak nyereményre.

2014. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ha maradunk a józan ész határain belül:

Természetesen nincs ilyen technika, az ötöslottó rendkívül egyszerű statisztikai alapokon működik. Nincs >semmilyen< gyakorlati módszer arra, hogy befolyásold az esélyeidet.


2. ha feladjuk a józan észt és elfogadunk bármilyen ezoterikus maszlagot:

Ha lenne olyan módszer, ami elsajátítható és valóban működik, akkor mérhetően megugrana a lottónyertesek száma. Ami persze nem történt meg. Annyira naiv/tudatlan azért ne legyen már senki, hogy ilyesmit megkajál.

2014. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A lottón kihúzott számok teljesen véletlenül érkeznek, nem lehet matematikailag sem megjósolni, varázsgömbbel sem, és bevonzással sem lehet manipulálni.
2014. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszönöm a válaszokat. Kíváncsiságból bele néztem, de nem csak a téma, de magának a könyvnek a stílusa is meglehetősen komolytalannak tűnt.
2014. szept. 3. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már a címe is nevetséges :D
2014. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Spilerke ***** válasza:
100%
Én még nem olvastam, nem volt rá alkalmam, de bizonyára nem működik, mert akkor már elszaporodtak volna az ötöslótó nyertesek, olyannyira, hogy csődbe ment volna az szerencsejáték ZRT. Aki egy darabot is vásárol ebből a szennylapból az, csak a saját pénztárcáját karcsúsítja meg. :D
2014. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már abból is látszik, hogy nem igaz, amit javasol, mert sokkal többet kapott volna, ha minden második/harmadik héten megjátssz a "tutit", mint a könyvéért!
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

És amire még senki sem gondolt:

ha működne, akkor erősen kétlem, hogy a szerző leírta volna ezt egy könyvben és azzal szenvedett volna, hogy kiadatja, hanem a nyereményében dúskálna, mert saját magán használja a technikát :)

2014. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Dubitus, ez igaz. Lehet, hogy csak szerencséje volt, amiért el tudott találni két számot, vagy pedig egyáltalán nem is történt meg, csak írt valamit, hogy próbálja ámítani a népet.


Utolsó, most, hogy írod, a válaszod nagyon is jogos.

2014. szept. 4. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szó jó értelmében vett szkepszis ma már kötelező. Jól látod a dolgot. A lottó NEM stratégiai játék.
2014. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!