Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok a "Hogyan...

Mit gondoltok a "Hogyan nyerjünk az 5-ös lottón? " című könyvről?

Figyelt kérdés

Elég egyértelmű, hogy miről szól a könyv, azonban számomra elég abszurdnak tűnik. Hiszen ha egyszer le vannak írva a könyvben a technika, és tényleg működőképes lenne, akkor miért nem mentek még csődbe a szerencsejátékok (konkrétan az 5-ös lottó) szervezői?



Nem vagyok szkeptikus, de ha tényleg jó a könyv, akkor milyen tudományos vagy spirituális indok van arra, hogy a leírt technika tényleg használható?



2014. szept. 3. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha a szerző tudná, akkor nem könyvkiadásból próbálna megélni.
2014. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aki tudja hogy hogyan kell megnyerni az 5öst a lottón az már régen nem fárasztja magát azzal hogy könyvet írjon róla!!!


Mert minek is tenné????

2014. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
47%
Lehetséges.komoly spirituàlis munka utján mondennapos gyalorlással.A titok film vagy köny segit ebben.Kb 1éve volt a tv-be az külföldi pasi aki tudta hogy másnap megnyeri a telitalálatot ezért felmondott a munkahelyén.Ő màr profivá képezte magát TITOK-ban.Én hiszek benne én is alkalmazom naponta kissebb dolgokra.Csak az embert a racionállis agya visszahuzza s az idő is.Ez olyan mint a nyelvtanulás ha nem képzed magad folyamatosan elfelejted az addig tanultakat is.idő szorhgalom elszántság!
2014. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó, a Titkot és egyéb ilyen dolgokat (Agykontroll, Villámolvasás, Jobb agyféltekés rajzolás) ismerem, de nem gondoltam volna, hogy erre is használható rengeteg gyakorlás árán. Köszönöm a válaszod!

2014. szept. 8. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!