Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segít az agykontroll az...

Segít az agykontroll az önbizalom növelésben?

Figyelt kérdés
Olyan semmilyennek érzem magam. Nem vagyok fontos, nem vagyok nélkülözhetetlen. Arra gondoltam, az agykontrollal próbálkozom. Ha tudnátok olyan módszert, ami növeli az önbizalmam, örülnék neki. Kérlek, aki csak szemétkedni v belémkötni akar, az ne adjon tanácsot. Köszönöm :)

2015. júl. 21. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Fontos vagy és nélkülözhetetlen!

Nem kell ide agykontroll,csak jó öntudatosság... (:



http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__661295-..

2015. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kittikehh00 ***** válasza:

Persze, hogy segít!

Nekem például van olyan ismerősöm, akin az agykontroll segített. Ő is kamasz, és elmentek ilyen agykontroll tanfolyamra, és azóta teljesen megváltozott. Nagyon magabiztos lett, szóval sokat segít. Módszert, pedig sajnos nem tudok írni.

2015. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első, köszi szépen ez jól esett :) 2. és esetleg megtudnád kérdezni az ismerősödtől, h mi segített? :)
2015. júl. 21. 18:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet , szoval ez engem is erdekelne .
2015. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez tipikus kamasz probléma. Mondjuk én ezéven lettem ilyen, amikor elvesztettem az önbizalmam valamiben :(
2015. júl. 21. 19:00
 6/18 anonim ***** válasza:
En mar 2 eve ilyen vagyok amiota uj suliba kerultem , meg egyeb mas problemak .
2015. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Csatlakozom dettó...bizonytalan vagyok magamban, nélüközhető vagyok..szerintem ezen a legjobban egy olyan különleges személy vagy személyek tudnának segíteni akik mellet merünk önmagunk lenni, boldogak, melletünk állnak így önbizalmunk is lesz(i mean boy/girlfriend de én még várok a csodáraxDD)
2015. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még az is bosszant, h aki tetszik nekem, annak sztem én nem. :'(
2015. júl. 21. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel szenvedtem én is egy ideig. Ezt így nem lehet megtanulni, csak ha elmész egy ilyen tanfolyamra. Ott adnak egy ilyen füzetet amibe feladatok vannak, stb... Olyanok lesznek, hogy menj le alfába, képzelj el valamit amit szeretsz, ezt majd ott elmondják. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed, nyugodtan írj, vagy kérdezz itt! :)
2015. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké, egyelőre nincs kérdésem :)
2015. júl. 21. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!