Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segít az agykontroll az...

Segít az agykontroll az önbizalom növelésben?

Figyelt kérdés
Olyan semmilyennek érzem magam. Nem vagyok fontos, nem vagyok nélkülözhetetlen. Arra gondoltam, az agykontrollal próbálkozom. Ha tudnátok olyan módszert, ami növeli az önbizalmam, örülnék neki. Kérlek, aki csak szemétkedni v belémkötni akar, az ne adjon tanácsot. Köszönöm :)

2015. júl. 21. 17:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

#9 Ez mondjuk engem is érdekelne. :)

Nekem ott van konkrét problémám, hogy nem tartom magam elég jónak egy kapcsolathoz. Ezt úgy értem, hogy leértékelem magam a másik féllel szemben. Nem tudom értehető-e, a lényeg, hogy én is agykontrolloznék ha az segít. :)

2015. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
látom sok embert kínoz az önbizalomhiány :D már ettől is kezd megnőni, h nem vagyok egyedül :)
2015. júl. 21. 20:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Viccesnek találom,hogy tudjátok, leértékelitek magatokat.

Tisztában vagytok azzal is,hogy negatív képet gyúrtok magatoktól, ami nem valószerű.

Akkor miért teszitek? -Jó,gondolom ennél azért bonyolultabb a dolog-

Tudnotok kellene,hogy minden ember egyenrangú. Ugyan annyi joggal és értelemmel rendelkezünk.

Olyan nincs,hogy nem érdemeltek meg egy kapcsolatot..Ez badarság. Csak bebeszélitek magatoknak.

Forduljatok pozitívan magatok felé! Ha folyton csak rágalmazásokkal bombázzátok magatokat,persze,hogy nem lesz önbizalmatok. Minden emberben megvan a szép,és ezt kellene kiemelnetek.

És azt honnan veszitek,hogy nem vagytok képesek erre meg arra? Megpróbáltátok valaha is? Teljes erőtöket belefektettétek abba,hogy sikerüljön? Ezek mind a félelmekből adódnak,és ez korlátoz benneteket,nem a képességeitek és adottságaitok. De ezek csak illúziók,és elsősorban ezeket kellene leküzdenetek! :) <3

2015. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Fish1 ***** válasza:
Valószínűleg máshogy, pozitívabban fogod látni a világot, ha elvégzel egy tanfolyamot. De ez még nem elég. Utána érdemes gyakorolnod a tanultakat. Az önbizalmad a sikerélményektől fog nőni, ez most lehet az agykontrollban elért sikerek, vagy bármi más jellegű siker is.
2015. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves gladis, nekem egy többkudarcos folyamat okozta az önbizalomhiányomat, és próbáltam visszaszerezni, de nem olyan könnyű :)
2015. júl. 21. 20:45
 16/18 A kérdező kommentje:
*gadis autojavító
2015. júl. 21. 20:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindenki fontos és nélkülözhetetlen. A csövesektől kezdve, a menekülteken át, mindenki, még Te is. Ebben biztos vagyok.


Az agykontroll egy jó alap, én is így kezdtem. A lényeg, hogy megtanulsz meditálni, vagy legalábbis elmondják az alapokat és ott talán találkozni fogsz olyan emberekkel, akiknek már van némi fogalma a meditációról, láthatod élőben, működés közben a dolgot.


Adok egy tippet: ha azért meditálsz, hogy ezáltal visszaigazolást érj el és bizonyítékokat szerezz, akkor ez is csak egy újabb csalódás lesz. Azért meditálj, mert jó érzés, a többi meg majd jön magától, ha dolgod van vele.


Ha elsajátítod és gyakorlod a meditálás művészetét, megtanulhatsz a jelenben élni, ki tudod zárni a világ által diktált kétségeket és téveszméket, és ezáltal könnyebben meg tudod találni az utadat.


Az agykontroll által kínált egyéb praktikákba meg vagy belefolysz vagy nem :) A "programozás" kifejezetten érdekes témakör.


Vigyázz az önbizalommal, nehogy túllőj a célon, mert az is ártalmas lehet... :)

2015. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aha, elég ártalmas volt. Nem olyan rég egocentrikus voltam, képzelhetitek, mekkora csalódás érhetett, ami így letört :(
2015. júl. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!