Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem akar beszélni velem...

Miért nem akar beszélni velem a tudatalattim?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam,hogy a tudatos álmodással beszélhetünk a tudatalattinkkal és érdekes dolgokat élhetünk át(régi emlékek,segíthet megérteni valamit ami miatt nincs sínen az életünk stb).Egy ideje próbálkozok a tudatos álommal és heti pár alkalommal össze szokott jönni.


Az éjjel tudatos álmom során találkoztam egy álombeli karakterrel(Egy fiatalabb csaj volt az).Mondtam neki,hogy tudom,hogy ez csak egy álom,és szeretnék beszélgetni a tudatalattimmal.A csaj elkezdett nevetni és azt mondta,ha ezért jöttem akkor Ő már megy is és ezzel elindult az ajtó fele(a lakásom volt a helyszín).Kicsit idegesen utána szóltam és látván hogy csak megy tovább megfogtam a vállát és magam felé fordítottam a csajt.Amit ekkor láttam már teljesen lesokkolt.A szemei megváltoztak és nagyobbak lettek,valami furcsa dolog látszott bennük,a száján egy elég őrült vigyor alakult ki és az arcáról leolvasható volt,hogy nagyon haragos lett.Ezen a ponton már hátráltam volna,de teljesen le voltam fagyva,nem bírtam mozdulni sem.Megváltozott hangon(sokkal mélyebb lett) elkezdte mondani hogy:"Mond utánam!Nem akarok beszélni a tudatalattimmal!".A számon egy hangot sem tudtam kinyögni.Nézett pár másodpercig majd elővett egy kést és éreztem ahogy szépen lassan belém szúrja.Felébredtem,teljesen le voltam izzadva és más álmaimmal ellentétben ennek minden részlete tisztán ott volt a fejemben.Folyamatosan az pörgött bennem amit mondott és nem tudtam visszaaludni már(reggel 6 óra volt).


Miért nem szeretne a tudatalattim kapcsolatba lépni velem?Próbálkoztatok hasonló dologgal?


2015. aug. 4. 12:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

írtam privit

direkt nem ide írom mert a sok hozzáértő úgyis csak belekötne

2015. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!