Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mégsem működik a vonzás törvénye?

Mégsem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Elvileg a "nagy titok", a vonzás törvénye, ugyebár arról szólna, hogy beleképzeled magadat egy szituációba, átéled, és ennek hatására fog változni az életed, mert a képzelgés által bevonzod azt, amire gondolsz.

Mégis akkor mi lehet az oka annak, ha valaki azt mondja, hogy "teljesen beleéltem magamat" mégsem történt meg vele..?


Hallottam egy jó munkalehetőségről. Beleéltem magamat, hogy felmondok, és elmegyek, és nagyon jó lesz ott nekem. Nem azért, mert vonzás törvénye, hanem azért, mert így éreztem. Mégsem sikerült, mert már megelőztek.

Akkor hogy is van ez, kedves hívők? Mert én továbbra is állítom, hogy a vonzás törvénye egy fszság. Az ember beleéli magát egy szituációba, ami ha máshogy alakul, nem gyengén megviseli...mi értelme van ezt alkalmazni?



2018. szept. 20. 13:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
84%
A hit a legnagyobb erő a vonzás maga. Én a teremtőben hiszek,abban az erőben amely ezt a tökéletlenségében is tökéletes világot létrehozta.
2018. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A vonzás törvényének valódiságát te magad is be tudod bizonyítani!

Nem kell hozzá más, mint egy árammal átjárt vezető és lágyvas por.

Ugyanez műxik mágnessel is.

2018. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tényleg abban a hitben kattintottam ide, hogy ez valami fizikás kérdés lesz
2019. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13: Ezotéria » Agykontroll kategóriában?
2019. jan. 25. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!