Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyire hasznos a 2 napos...

Mennyire hasznos a 2 napos gyermek agykontroll tanfolyam?

Figyelt kérdés
9 és 11 éves gyerekeknek

2018. okt. 14. 07:34
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Mindenkinek megvan a saját igazsága. De teljes igazság csak egy létezik.
2018. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen a kérdéstől elkanyarodtunk kicsit :)

Pontosan, egy igazság van, mindenki ugyan azt fogja a végén elérni, csak más más úton, ezért a tapasztalási folyamat változó. Nekem egy gyerekkori baleset változtatta meg az életem, mert halálközeli élményem volt, életlepergés és testen kívüli tapasztalással, csak évekkel később könyvekből tudtam meg hogy ezt halálközeli élménynek nevezik, viszont amit akkor megtapasztaltam, azt a baleset óta próbáltam megérteni, ezért fiatalon meditálni tanultam és gyakorolni kezdtem a meditációt, több mint 20 évembe telt mire megtapasztaltam az egységet, és mindazt amit már évezredek óta mondanak a megvilágosodott tanítók. Bizonyítékot viszont mindenki csak maga szerezhet erről tapasztalat útján, mert amit felfedezel azt elég nehéz szavakkal leírni, túl korlátozott tudattal élünk itt ahhoz. Szóval én csak azt ajánlom hogy mindenki szánjon magára egy kis időt, és kutassa a belső igazságot, ne higgyen senkinek, azaz ne legyen vak hite semmiben, mindenkiben ott van az igazság, csak meg kell találni. Tudással ezt nem lehet elsajátítani, hiába tudjuk elmondás alapján, ezt meg kell mindenkinek önmagának tapasztalnia.

2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!