Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy olyan szörnyről álmodtam,...

Egy olyan szörnyről álmodtam, ami rohadt gyors, és egyből összeroppant, ha a közeledbe jut. Láttam álmomban, de csak kapun keresztül, így nem tudott megölni. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, egészségesen működik az agyad. Feldolgozza a mindennapjaid történéseit.


Jelentősége nem nagyon van annak, ami az álmaidban történik.


Vagy esetleg lehet valami olyan történt veled, amit nehezen dolgozol fel, ami szorongat téged, és amit megpróbálsz elbagatellizálni, pedig nem kéne,mert fontos. Vagy épen eby jövőbeni eseménytől félsz már előre, ésezt az aggódástdolgozod fel alvás közben, ami ilyen furcsa álmokat szőtt.

De lehet csak egy horrorfilmet láttáltegnap.

Ezt neked kell tudnod.

2020. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
Kapun keresztül, hahahaha. Milyen szörny az, ami nem tud átugrani vagy széttörni egy kerítést.
2020. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok volt a horror, nincs elég vitamin a szervezetedben, összevissza eszel.

Lehetséges okok

2020. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!