Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű lányról álmodtam, tényleg olyan volt ami pont az én ideálom tökéletes test, arc, személyiség minden a helyén volt. Ha saccolnom kéne idősebb volt nálam, olyan 24-27 közötti, én most 21 vagyok.


Először a volt általános iskolám WC-jében találkoztam vele (az álmomban), akkor csak nagyon megtetszett, elvarázsolt egyszerűen tökéletes volt.


Utána egyből ugrott egyet az álom, itt már egy (szerintem uszoda) öltözőjében voltunk, este csak mi ketten maradtunk meg egy nagydarab meleg csávó (ezt nem tudom hogy került oda), de az volt, hogy a lány behívott engem az öltözőbe, hogy segítsek a melltartóját NEM bekapcsolni, HANEM ki. (A szex valahogy kiesett, arra nem emlékszem de szerintem volt) Aztán bepróbálkozott a nagydarab meleg csávó, elhajtottam a francba, de közben a lány mellettem állt egy bugyiban meg egy topban.


Ezután ugrott az álom a 3. eset színhelyére. Este egy metrón utaztam és rég nem láttam a lányt, és azt kívántam bárcsak látnám megint, elkezdtem a metró hátulsó kocsijába menni, ott megpillantottam a lányt, most fel volt kötve a haja, de ő volt. Egy üres hely volt mellette és nem kérdeztem hogy leülhetek egyszerűen csak leültem. Nagyon örült nekem, és azt suttogta a fülembe, hogy mi lenne ha bemennénk a metró WC-jébe (nem tudom, hogy a metrón van-e WC, sose utaztam még metrón) és ledobnánk a ruháinkat. Aztán a következő pillanatban nem mentünk sehova ott helyben megfogta a fejemet és belefolyatta a nyálát a számba (ez bármilyen bizarrnak hangzik de élveztem) sőt ezután lettem belé szerelmes és tipikusan az tökéletes nő aki csak téged akar, senki mást, és olyan ami a valóságban biztos nem történne meg, vagy legalábbis nem ezeken a helyeken. És utána sajnos felébredtem.


Soha életemben nem láttam ezt a lányt, hasonlót már nagyon sokat, de se metrón nem utaztam, sem nő nem volt még mellettem (párkapcsolat).


Mit jelenthet ez?



2020. jan. 2. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez egy szexuális vágyálom volt magömlés közben.
2020. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem volt magömlésem, ellenőriztem. De igen egyébként, tényleg az volt.
2020. jan. 2. 16:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Mármint vágyálom volt, nem magömlésem.
2020. jan. 2. 16:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Első helyszín: Az iskolával kapcsolatban, ha önálló feladatot kell megoldanod(WC), akkor nincs előtted lehetetlen(gyönyörű lány).

Második helyszín: Ha fáradt vagy(este) és romantikára vágysz(uszoda öltözője) van fiú és lány is, aki szívesen követi az utasításaidat. A lányok nagyon nyitottak veled(behívott a melltartót kikapcsolni), aztán a fiúk is szoktak próbálkozni(nagydarab meleg csávó) elhajtom őket a francba. De a lányokkal minden rendben(mellettem állt).

Harmadik helyszín: Mikor csalódott(metrón utaztam), fáradt(este) vagy és kiéhezett szexuálisan(rég nem láttam a lányt). És ha kívánsz egy lányt(bárcsak látnám megint) és keresed(elkezdtem menni), akkor mellékesen, eldugva(metró hátsó kocsijában) találsz egyet(megpillantottam). Aki visszafogott ugyan(fel volt kötve a haja), de kapható(ő volt), magányos(üres hely volt mellette). Mellé csapódsz(csak leültem), örül neked, kettesben akar lenni veled(metró WC-jébe), felajánlja magát(ledobnánk a ruháinkat), elcsábít(megfogta a fejem) és vágyik(folyatta a nyálát) a szexre(számba).

2020. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!