Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a dátum?

Mit jelent ez a dátum?

Figyelt kérdés

2 napja, 2020. március 20-án pénteken reggel 6:30 körül, közvetlenül felkelés előtt, félálomban minden előzmény nélkül megszólalt a fejemben egy hang, és egy dátumot mondott: 2023. április 15.


Ez még 3 év múlva lesz. Miért lehet fontos ez a nap már most, és mire számíthatok aznap? Szombat lesz, ennek már utánanéztem.



2020. márc. 22. 08:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:

Válaszok mindenkinek. A saját válaszaimat és a "Nem tudom, de érdekel" típusú megjegyzéseket átugrom.


1. A tegnapi számok: 15, 27, 54, 62, 76.

3. Jó lett volna.

5-6-7-8. Semmi új nem történt az életemben, nem lett sem gyerekem, sem párkapcsolatom, sem új vállalkozásom vagy találmányom... (És nem szoktam le semmilyen káros szenvedélyről, mert rá sem szoktam soha.)

9. Lásd a 10. választ

11. Nem volt ilyen különös, jelentésteli álmom azóta sem.

13-14. Nem történt semmi ilyesmi.

16. Nem igaz.

18-19. Nem volt ilyen.

20. Lásd a 22. választ

21. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

23 és 26. Nem, hivatalosan már régen vége, de azért még néha van egy-két eset, csak nem súlyosak.

24-25. Igazatok van.

27. Nem volt ilyen.

29-30. Nem volt ilyen.

31. Tényleg nem.

32. Remélem, kaptál. :)

33. Semmi

34. Majd meglátjuk.

35. Semmi.

36. Érdekes elemzés, de nem tudom használni, nem tudom a tegnapra értelmezni.

38. Engem ez nem érint.

39-40. Semmi.

41. Nincs is hova, és nem is kellett volna.

42. Semmi nem volt.

43. Érdekes rajz, de mit ábrázol?

44. Miért?

45-46-47. Semmi nem volt.

48. Nem történt ilyen.

49-50. Semmi.

51. 2023-ban? Vagy amikor álmodtam? És azóta?

52-53 Semmi.

54. Érdekes, de mit jelent?

55-56. Nem volt ilyen.

58-59, majd akkor is megírom, hogy mi volt.

60. Semmi

61-63. Nem.

64. Nem kell.

65. Be vagyok oltva, 3-szor, tavaly nyáron mégis covidos lettem.

66. Köszönöm.

67. Ezekkel 1 találatom lett volna.

68-69-70-71-72-73. Nem volt semmi.

74. Még követem. Folyamatosan követtem, néha válaszoltam, többször is kiemeltem, és minden válaszra nyomtam vagy zöldet vagy pirosat.

75. Nem volt ilyen.

76. Nincs kit meghívni.

77. Nem volt semmi.

78. Ilyen sem volt.

79. Nem volt semmi.

81. Megtörtént.

82. Nem volt semmi. Amúgy a Titanic azért süllyedt el, mert április 10-én indult. Zsolt napon. Öcsém is Zsolt. :)

83. jó tudni.

84. Melyik évben?

85. Igen.

86-87-88. Nem jutottam el lottózóba, délelőtt dolgoztam, de azokkal a számokkal 1 találatom lett volna.

89-90. Nem volt semmi érdekes.


És milyen napom volt? Csak a szokásos. A harmadik szombati nyitvatartás (április 1-jén vezettük be a munkahelyemen), problémák nélkül. Nem csináltam semmi olyat, amit nem szoktam, legfeljebb annyit, hogy jelentkeztem egy mai városismereti túrára. De az biztos jó lesz. Itthon voltam, nézelődtem interneten, írtam néhány érdekes kommentet Facebookra könyvtári könyvet olvastam, este egy kis tévénézés, semmi szokatlan. Nem kaptam új híreket semmilyen formában, sem személyesen, sem postai levélben, sem e-mailben, sem telefonon, nem vesztem össze senkivel, nem találkoztam új emberekkel, stb.

2023. ápr. 16. 08:34
 92/94 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Kérdező.

Aztán meglehet, hogy történt valami tegnap csak még nem tud róla a világ.

Amúgy egész szimpatikus figurának tűnsz. Teljesen korrekten válaszoltál mindenkinek. Ez amúgy egészen dicséretes dolog tekintve, hogy sok találgatás volt.


Úgy vélem érdemes egy vonalat meghúzni az időben. Ami eddig megtörtént, az a múlt. Ami volt elmúlt és íme egy új jött létre.


Köszi a kérdést. Izgalmas volt várni, hogy mi történik.

Kívánom, legyen egy szép életed, legyen tele szeretettel, megértéssel, barátsággal.


Ne feledd, Isten veled van. Meg néha van az úgy, hogy az is jó, amikor nem történik semmi rossz. Ha másért nem azért érdemes hálát adni.

2023. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem volt igazam, hát nézd, sokkal jobb mintha meghaltál volna például. :)
2023. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
49%

Egyszer mindenki meghal nem ez a lényeg..Inkább nem a külső történések szintjén kellett volna figyelni a dátumot,hanem érzelmi,szellemi fejlődés szempontjából,de a kérdésemre adott válasz azért mindent elmond...


Írod,hogy "Be vagyok oltva, 3-szor, tavaly nyáron mégis covidos lettem..."


Gyakorlatilag már az elsőnél,de a harmadiknál nagyon durván elbuktál...sajnálom,igaz mindenkinek szíve-joga,hogy a homokba dugja a fejét..

További maradék szép életet...3 év kb..

2023. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!