Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a dátum?

Mit jelent ez a dátum?

Figyelt kérdés

2 napja, 2020. március 20-án pénteken reggel 6:30 körül, közvetlenül felkelés előtt, félálomban minden előzmény nélkül megszólalt a fejemben egy hang, és egy dátumot mondott: 2023. április 15.


Ez még 3 év múlva lesz. Miért lehet fontos ez a nap már most, és mire számíthatok aznap? Szombat lesz, ennek már utánanéztem.



2020. márc. 22. 08:28
 61/94 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem merte leírni, hogy a halálod napja lesz ez a dátum.
2023. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem, de ha igen, akkor majd megírom ide.
2023. febr. 18. 13:40
 63/94 anonim ***** válasza:
91%
Jó, nem biztos, hogy aznap halsz meg, csak ez is egy opció, de szerintem a biztonság kedvéért éj úgy , mintha az a nap lenne az utolsó.
2023. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%
Izgulok
2023. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
68%

61: Írtam... "vagy hazamész,vagy őket választod"...(ergo kilépsz,"meghalsz")...csak nem mindegy ki olvassa,mert ez a kategória nemcsak a meditálásról,szellemüldözésről vagy a szerelmi kötögetésről szól..reinkarnációról is..


Egyébként kíváncsiságból rákerestem és abszolút semmi konkrét,hacsak nem indulsz aznap a VIII. Hód-Futófesztiválon,amit talán te fogsz megnyerni bármi lehetséges.. :D


Lassan a fél világ figyeli a dátumod :)


Csak pár kérdésem lenne kíváncsiságból mivel azt írtad inkább gépi hang..Be vagy oltva?,vagy mennyire értesz egyet a digitális rendszerrel,ugyanis az euban még tavasszal akarják bevezetni bizonyos országokban..A kormányunk elleni puccsról is beszélnek,állítólag radikális évnek nézünk elébe..

2023. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom azt a napot.

Drukkolok neked, hogy valami igen jó érjen.

2023. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy 5-ös lottót rakjál meg, mivel aznap pont kihúzhatják a számaidat is. csak hogy valami jó opció is legyen. Javaslom ezeket a számokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

2023. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
69%

Az is lehetséges hogy semmi értelme, csak egy értelmetlen álom mint a többi.

És nem fog semmi történni.

De, azért majd írd meg, még pár nap. Ha nekem lesz igazam, kapok majd valamit tőled ;)

2023. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
100%
Már csak 10 nap van hátra.
2023. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
84%
Na mi lesz már, kitör a 3. világháború, eljön a 3. jajj?
2023. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!