Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a dátum?

Mit jelent ez a dátum?

Figyelt kérdés

2 napja, 2020. március 20-án pénteken reggel 6:30 körül, közvetlenül felkelés előtt, félálomban minden előzmény nélkül megszólalt a fejemben egy hang, és egy dátumot mondott: 2023. április 15.


Ez még 3 év múlva lesz. Miért lehet fontos ez a nap már most, és mire számíthatok aznap? Szombat lesz, ennek már utánanéztem.



2020. márc. 22. 08:28
 21/94 anonim ***** válasza:
93%
Nekem meg olyan volt hogy már aludtam lefelé és be ugrot egy kép ahogy egy nő felakasztotta magát egy szobában, én sem tudom hogy mit jelent..
2020. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 A kérdező kommentje:

"A hang milyen volt? Női vagy férfi, vékony vastag, hangos vagy csendes?"

Nem teljesen egyértelmű, de inkább gépi hang, mint emberi, inkább női, mint férfi, nem túl vékony, nem túl vastag, (ha női hang, akkor inkább alt, de a megnyugtató fajtából, bár nem tudom, beszédhangra is mondják-e ezt), és viszonylag csendes, nem suttogás, hanem csak kicsit halkabb a normál hangerőnél.

2020. dec. 13. 09:58
 23/94 anonim ***** válasza:
93%
remélem nem a Covid végét.
2020. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos hogy jelent valamit
2021. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
93%
A 20. szülinapomon kívül nem hiszem hogy sok minden történne aznap :D
2021. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
92%

egyre inkább érzem úgy hogy a TBoy vége...

üdv #23

2021. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
89%

Velem olyan volt már, hogy félálmomban egy-egy kép ugrott be, nagyon érdekes volt.

Kérdező, nem szeretnék hülyeséget mondani, de lehetséges, hogy akkor találkozol a lelki társaddal. Ha még nem találkoztál vele, persze. Nekem rögtön ez ugrott be, nem tudom.

2021. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 A kérdező kommentje:
A lelki társ más, mint a szerelem? Ha igen, akkor mit jelent és mi a különbség? (Szerelmes már nem leszek, az biztos. Szeptemberben betöltöttem a 40-et, és nem voltam még szerelmes, most már megúsztam.)
2021. ápr. 2. 15:54
 29/94 anonim ***** válasza:
92%

#27-es vagyok.

Igazából, nem csak olyan ember lehet a lelki társad, akibe szerelmes vagy, vagy akivel szerelmi kapcsolatban vagytok. Lehet az egy olyan személy is, aki egy barát, de kicsit több, mert azt érzed, hogy ő megért mindenben, egy a gondolkodás módotok, kicsit egy a lelketek - ebből jön a lelki társ kifejezés.

De ugyanakkor lehet szerelem is, az tulajdonképpen ugyanaz, mint amit leírtam, csak a partneredként. És ezt ne kösd korhoz, mert nem mi irányítjuk az érzéseinket, nem mi döntjük el, hogy mikor és kibe leszünk szerelmesek.

2021. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
87%
mintha befolyásolható lenne a szerelem érzése....el el lehet folytani de attól még az érzés lehet.
2021. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!