Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a dátum?

Mit jelent ez a dátum?

Figyelt kérdés

2 napja, 2020. március 20-án pénteken reggel 6:30 körül, közvetlenül felkelés előtt, félálomban minden előzmény nélkül megszólalt a fejemben egy hang, és egy dátumot mondott: 2023. április 15.


Ez még 3 év múlva lesz. Miért lehet fontos ez a nap már most, és mire számíthatok aznap? Szombat lesz, ennek már utánanéztem.



2020. márc. 22. 08:28
 11/94 Bánki Tomi ***** válasza:
98%

Szia Kérdező!


Azt nem lehet tudni mi fog akkor történni, az biztos, hogy fontos. Az az érdekes, hogy valamiért meg kellett tudnod. Szerencsére addig sok időd van még. Ha javasolhatom figyeld addig az álmaidat.


Az nagyon érdekes, hogy félig ébren történt. Velem sokszor történt hasonló. Viszont én olyankor nem hallok semmit, csak egy egy kép ugrik be, pármásodperces történések. Ezek nagyon nem egyértelműek. Asszociálni kell a képekre, hogy megértsem a jelentésüket. Az asszociáció azt jelenti, hogy egy képre, vagy történésre gondolok és keresek valamilyen emléket vele kapcsolatban. Az emlékekből érdekes módon össze lehet rakni egy értelmes történetet. A durva az, hogy ez a történet később megtörténik.


Az ilyen szokatlan élményeimet azonnal le szoktam írni, vagy a telefonom diktafonjával felveszem ahogy elmesélem. Minden apró részlet fontos lehet később, olyanok is, amik butaságnak tűnnek, akkor amikor az ilyen szokatlan tapasztalatokat megéljük.


Egy nagyon öreg, nagyon bölcs mondta: "Ahoz, hogy valami újat megismerj, el kell felejtened mindent amit korábban megtanultál." Master Yoda :) De nagyon igaz, ne akard a jelenlegi tudásoddal mindenáron megmagyarázni ezt a tapasztalatot, abból belemagyarázás lenne.


Remélem hasznosnak találod ezt. Légy türelmes!

2020. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
94%
:O
2020. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem döntést fogsz hozni az életedben, hogy hogyan szeretnél működni, milyen keretben szeretnél lenni.
2020. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
94%
A tarot kártya szerint. Addigra a baráti köröd a kicsapongó életmódod miatt bizonytalanná válik. Ezért meg kell húznod magad és depressziós leszel.
2020. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:
Soha nem volt kicsapongó életmódom, de nagy baráti köröm sem, de ez legalább végre egy konkrétum, ezért hasznosnak találtam.
2020. jún. 13. 19:37
 16/94 anonim ***** válasza:
93%
#14-es vagyok. A kicsapongó életmóddal kapcsolatban az a tarot válasza, hogy tudsz róla, hogy az érzelmeid befolyásolják a döntéseidet. Általában nem gondolkodsz csak mész a saját fejed után nem hallgatsz senkire csak magadra gondolsz. Ezzel teszed folyamatosan próbára a barátaidat (akkor kicsi baráti kör).
2020. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:

Ez is csak féligazság. Egyrészt a kicsapongás nem ezt jelenti, másrészt a döntéseim nem érzelmi alapúak. Igaz, hogy az a fő szempont, hogy mi a jó nekem, de ami másokat érint, abban úgy döntök, hogy ne ártsak senkinek, és ezen belül választom ki a számomra legjobb megoldást, ha meg csak engem érint valami, akkor egyedül döntök és azt csinálom, ami nekem a legjobb. De ez teljesen természetes viselkedés, nem hinném, hogy ez bárkit is zavarna. Majd kiderül 2023-ban.


"

kicsapongás főnév -t, -ok, -a (választékos)

1. (régies) Általában a kicsapong igével kifejezett cselekvés, magatartás; bizonyos határok túllépése, korlátok áthágása; féktelenkedés, szertelenkedés.  Önök jobban félhetnek attól, hogy a nép kicsapongásokat követ el. (Jókai Mór)

2. Kicsapongó életmód, féktelen élvezetekben való tobzódás; élvhajhászás. Ifjúkori, nemi kicsapongások. A részegeskedés, kicsapongás aláásta egészségét.  Egyik kicsapongás a másikat vonta maga után. (Ambrus Zoltán) || a. (választékos) Tivornya, dőzsölés v. a nemi élvezetek féktelen, szertelen halmozása. Semmi kicsapongásban nem vett részt." - Ezt írja az értelmező szótár és ez a fajta kicsapongás nem jellemző rám.

2020. jún. 14. 20:13
 18/94 anonim ***** válasza:
83%
Kirak a családod, el kell költöznöd
2020. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon le fog terhelni a tanulás, munkahely keresés és bántani fog, hogy távol kerülsz a barátoktól. Igaz nem igényled, hogy hálásak legyenek neked. Csak sajnálod őket.
2020. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
100%
A hang milyen volt? Női vagy férfi, vékony vastag, hangos vagy csendes?
2020. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!