Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha a lányomról...

Mit jelenthet ha a lányomról álmodok?

Figyelt kérdés

Elvették tőlem minden szó nelkül. Csak eltűnt. Kiderült nevelőszülőknél van, de nem tudtam hol és miért nincs velem és egyáltalán milyen dolog hogy csak úgy eltűnik és nem tudok róla semmit. Anyukámból úgy kellett kikönyörögni a címet és elmentem megkeresni. Majd felébredtem.

Nem szoktam álmokon gondolkodni, de ez nagyon megviselt, illetve az elmúlt időszakban folyton rosszakat álmodom, általaban a családról.


2020. máj. 20. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a sok stressz miatt lehet.

Próbálj megnyugodni, pihenj sokat és jó lesz.

2020. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartasz attól,hogy elveszíted a lányodat(eltűnt) és nem nevelheted(..nevelőszülőknél van). Ez kellemetlen(nem tudtam..róla semmit). Anyukádat kéred, hogy segítsen(kikönyörögni a címet) cserébe mindent megteszel(elmenetem megkeresni).
2020. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!