Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom ?...

Mit jelenthet ez az álom ? Profi álomfejtők válaszoljanak

Figyelt kérdés

Nem egyszer álmodtam ezt elmondom hogy mit álmodtam röviden:

Egy kőépületekből állo városban egyszer hirtelen elárasztja a víz az épületeket

Közben zombik jönnek fel a vizből.nekem egy sörétes puskám van amivel tudok lőni és irtani a zombikat de sokakat megesznek amikor meg elkezd apadni a vízszint a zombik is eltünnek akkor katonai helikopterek jönnek értünk és azt hajtogatják hogy jön egy ujjab hullám szintén zombikkal kiüritették az embereket velem együtt és akkor szállunk fel amikor pont jön az ujjab hullám.

Csak repülünk a víz felett felszínén sok zombival amik utánunk kapkodnak hirtelen egy esőerdőben találjuk magunkat szintén zombik társaságával amik most az indáról támadnak.

Hirtelen azonban egy házban találom magam ahol a legutóbb Jim parsonnal az Agymenők sheldonjával és Johnny galeckivel Leonard hoptsaterrel vagyok egy szobában hirtelen Jim vámpirrá változik johnny meg cápává akkor elkezdek futni a vízen de jönnek utánam (itmár nem jelennek meg a zombik)

És hirtelen megállok visszafordulok és Jim jön és jön beleugrik az arcomba és utána vége. Ennyi.

Ui:nem láttam egy zombis filmet sem semmilyen horrort



2020. nov. 22. 17:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Víz: az élet nélkülözhetetlen forrása

Harapás: veszélyes lehet magára másokra, de haragot, halálvélelmet is jelenthet

Repülő-repülni:Szabadság iránti vágy


Összegzés:Félti az életét, sokszor halálfélelme van. Szeretné ha néha szabad lenne, nem kéne mások másoktól függenie! Néha fél az új dolgoktól, de ez néha hasznos az életében!

2020. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A körülötted lévő emberek(városban) meg vannak félemlítve, nem tudnak gondolkodni(kőépületekből álló). Ezért egyre nő a probléma(hirtelen elárasztja a víz az épületeket).


Amit megszorításokkal próbálnak uralni(zombik jönnek fel a vízből). Amit te élből elutasítasz(sörétes puskám van) és küzdesz ellene(lőni és irtani a zombikat). Amikor a megszorítások csökkenek(sokakat megesznek), akkor a problémák is csökkennek(elkezd apadni a vízszint). Nincs megszorítás(zombik is eltűnnek). Már a hatóságok(katonai) előre vetítik, mint képzeletet(helikopterek), hogy segítsenek alkalmazkodni(jönnek értünk) egy újabb hullámra szintén megszorításokkal(zombikkal). Agymosást végeztek(kiürítették az embereket) velem együtt és akkor jön a kábítás, hogy aggódnak az emberek életéért(szállunk fel), amikor pont jön az újabb hullám.


Csak álmodozunk(repülünk), mikor káosz van(víz felett) a megszorítások miatt(felszínén sok zombival), amit erőltetnek(utánunk kapkodnak). A tudatod mélyén(esőerdőben) a tömegnek(találjuk magunkat) nincs esélye az intézkedések ellen(zombik társaságával), amit ők kívánnak maguknak(most az indáról támadnak).


Az életed(házban, szobában) a médiával éled(Jim parsonnal az Agymenők sheldonjával és Johnny galeckivel Leonard hoptsaterrel vagyok). Ami szívni próbálja az életerődet(Jim vámpirrá változik) és be akar kebelezni(johnny meg cápává). Akkor elkezdesz félni(futni) kínodban(vízen), de hiába(jönnek utánam).


Nincs értelme a küzdelemnek(megállok), éled tovább az életed(visszafordulok) és hagyod, hogy a képedbe(Jim jön és jön beleugrik az arcomba) hazudjanak.

2020. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!