Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig az...

Miért álmodok mindig az exemmel és hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Már majdnem 6 éve külön vagyunk és mégis állandóan vele álmodok. Ezek az álmok mindig ijesztőek, általában megver, megerőszakol, kerget, megöl. A kapcsolatunk vége felé már nagyon rossz volt azért mentünk szét. Nem érzem úgy hogy még éreznék iránta bármit is, új párom is van.

2021. jan. 19. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9es vok.

Általában en is igy gondolom, de az altalam belinkelt csatorna, a "Tanulom Magam" mas mint a tobbi. Az elhangzott tenyek ala vannak tamasztva tudosok velemenyevel, könyvekkel, tudomanyos tenyekkel.

2021. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11.:Lehetséges,de én ilyen szempontból beskatulyázom az összeset,ebbe se kezdek bele,mert nem szoktam egyikbe se,de azért köszi hogy belinkelted,mondjuk nekem nem az számít hogy honnan,ha mást linkeltél volna,azt se olvasnám el,vagy hallgatnám meg.Több mint 3 évtized alatt egyszer se volt tudatos álmom,szóval nekem más mondhat bármit bármiről,amíg én nem tapasztalom meg személy szerint azt a bizonyos dolgot,addig maradok hitetlen.
2021. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!