Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az agy hogy rak össze teljesen...

Az agy hogy rak össze teljesen értelmetlen álmokat?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt álmodtam, hogy az egyik ismerősömmel lefeküdtem, aki az álmomban Weisz Fanni pasija volt. Ott volt a volt férje Fanninak (Ő buktatott le minket és mondta nekem, hogy benne sose bízzak meg), és annak az új barátnője is ott ült akinek sírtam, mit tettem.

Hogy lehet ilyen lehetetlenséget álmodni? Egyikük sem volt eszemben este, alvás előtt. Hogy rak össze ilyeneket agy?

Kíváncsi lennék mitől függ hogy miről álmodunk.


2021. ápr. 14. 07:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

16

Érdekes amit írsz.

Mihez tudnád hasonlítani, hogy miben más, vagy hogy lehetne elkepzelni? Olyan mint a szín és fény közti különbség?


Onnan ahonnan leszületünk és ahol vagyunk halál után, a nem anyagi világ ott láthattad ezt, nem gondolod? Talán TTT lehetett?

2021. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
16. Vagyok.Nem tudom elmondani milyen,de annyit tudok,hogy a színekhez kapcsolódott egyfajta szeretet,amit nem lehet semmilyen evilági szeretethez hasonlítani.Minőségileg más volt.Képzeld el a legboldogabb pillanatot az életedben.Na ezt össze sem lehet hasonlítani vele.Olyan mintha ledobnának rád több ezer atombombát egyszerre azzal a különbséggel,hogy mind szeretettel van töltve.Csak azt nem tudom,hogy mi köze a színeknek ehhez.Mert a két dolog együtt fordult elő.
2021. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És mit láttál? Mi volt színes?
2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót és nagyon sokat nevettem a kommentekben leírt álmokon. Elképesztőek.


10 álomtípus

[link]


Nagyon érdekes írás, nem bulvár kategória. :)

2021. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23.A környezet körülöttem.Minden.De nem tudnám felidézni,már akkor sem tudtam mikor felébredtem.Azt viszont egyértelműen lehetett érezni,hogy nem evilági dologról van szó.
2021. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!