Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik hogy nem vagyok képes...

Létezik hogy nem vagyok képes tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már úgy érzem hogy annyira szerencsétlen vagyok hogy számomra lehetetlen tudatosan álmodni... Még a paralízissal is próbálkoztam rengeteg tutoriált néztem és követtem a lépéseket de semmi... több mint fél éve próbálkozok sikertelenül... Lehetséges hogy egyszerűen csak nem vagyok rá képes? Vagy bárki képes rá? Vannak kivételek? Ha igen, lehet hogy én vagyok az egyik? Elég letört vagyok miatta hogy nem megy...

2021. okt. 22. 04:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Álmodban próbálj olyan dolgokat tenni amit valójában nem tennél. Próbálj meg repülni.. Akármi. És amint rajossz hogy ez megy,tudni fogod hogy álmodsz
2022. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 Bőven elég a gondolat hogy lehet hogy álmodsz, már tudod is, hogy igen, ha tényleg álmodsz, de a gondolat spontán jön, ez a gond. Van amikor még a gondolat sem kell, csak jön spontán egy éberség, és tudod hogy, ez csak álom. A legeslegtöbb esetben fel sem merül véletlenül sem hogy álmodsz-e épp.

Ébren sem merül fel a legtöbb esetben, tehát nagyon ritkán jön olyan gondolat, hogy vajon nem álmodok-e épp. De azért előfordul. De az extra éberség ébren is megszokott történni, olyankor az ember rácsodálkozik kicsit a világra, vagy önmaga létezésére.

2022. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!