Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Létezik olyan, hogy egy nő akar gyereket, csak tudatosan meg valahogy fél, rágörcsöl és emiatt nem jön össze? 26/N

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, de csak az első alkalomkor használt óvszert, meg még egyszer mikor megijedtem, hogy késik és vettünk egy dobozzal.Azóta párszor megszakítással voltunk együtt, de most már mindig elmegy bennem. Az az érdekes hogy mindig megjött és nem lettem terhes. Verhigítót szedek mert 21 évesen trombózist, embóliát kaptam a fogamzásgátlót ól. Nem vizsgáltak ki előtte és azért írták fel, mert nem múlt el a menstruációm. Leiden mutacióm van így mindig szednem kell a vérhigítót. Mellette gyomorvédőt és vasat is szedek , mert vérszegény vagyok. Szerintetek van esély hogy egyszer terhes legyek?
2019. júl. 3. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem a nőgyógyászoddal beszéled meg? Azért egy terhességre nem ártana rákészülni! Előtte már szedheted a vitaminokat, egészségesebben táplálkoztok, hogy a lehető legideálisabb környezetben foganjon az a baba. Teljes labort is csináltatni kéne mind a kettőtöknek, hogy biztos, hogy egészségesek vagytok-e, neked nincs-e pajzsmirigy, vagy vércukor problémád, ezek mind nagyon fontosak, hogy a baba egészséges legyen! Lehet, hogy amiket szedsz gyógyszereket, nem is ajánlatos terhesen. Ezeket beszéld át az orvosoddal! Aki meg ráadásul trombózisra hajlamos, úgy tudom, hogy a terhesség alatt végig szuriznia is kell magát, ez nem játék!
2019. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nálam ez volt a gond. nagyon féltem a terhességtől, mert előtte volt egy vetélésem. több, mint 2 évig hiába próbálkoztunk. amikor végül elhatároztam, hogy bejelentkezem valahova, mert nekünk úgysem jön össze természetesen, rögtön terhes lettem.
2019. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!