Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez egy jel akar lenni, vagy...

Ez egy jel akar lenni, vagy csak a tudatalattim dolgozik?

Figyelt kérdés
Van egy személy, akivel megismerkedtem pár hónapja és egész nap beszélgettünk, viszont azóta levegőnek néz. Szinte naponta látom, és nagyon zavar ez a szituáció, úgy csinál mintha sosem találkoztunk volna. Úgy döntöttem elengedem ezt a dolgot és egyszerűen nem törődök vele, viszont akármikor elhatározom magam aznap vele álmodok. Máskor sosem, pedig régebben sokat gondoltam rá, de akkor sosem jelent meg álmaimban. Viszont amint elhatározom, hogy végleg lezárom őt, egyből elkezdek vele álmodni. És nem csak az álmokkal van így. Valahányszor eldöntöm, hogy lezárom őt, másnap mindig összefutunk, olyan szituációkban amikor még akár lehetőségem is lenne beszélni vele. Mintha a sors akarná úgy, hogy ne engedjem el őt, és ezért kerülök olyankor ilyen szituációkba. Lehet, hogy ez egy jel, hogy nem kéne annyiban hagynom, és beszélnem kéne vele? Azért ide írok, mert itt talán vannak nyitottabb emberek akik hisznek a sorsszerűségben. Kérlek csak normális válaszokat írjatok!

2022. márc. 30. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Akció... Reakció... Semmi több.
2022. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is volt, vagyis van ilyesmi szituációm. Szerintem beszélj vele, énis ezt tettem
2022. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is amint tiltottam talàlkoztam vele élőbe vagy mellettem parkolt..

Most ezt az ildalt akarom tiltani az én radarom rossz volt évekig rossz jeleket vett és reményt tàplàlt ..kiakarok innen lépni nem itt keresni az üzeneteit ..

Ha akar keres élőbe ha nem akkor igy jàrtunk és többet nem talàlkozunk..majd jàrok akkor boltba amikor ő dolgozik igy véletlenek sem lesznek többet.. futottam eleget most pihenek..

2022. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt határozd el, amivel foglalkozni akarsz. Amit elfelejteni akarsz, arra ne koncentrálj.

Az hogy látod úgy fogalmaznám meg, hogy teljesül a kívánságod. Végülis jel, annak a jele, hogy nem akarod egyszerűen elengedni. Ha elengednéd, akkor elmennél mellette, és észre sem vennéd, max köszönnél neki, kérdés főleg nem születne belőle.

Beszélj az illetővel. Tisztázd vele a helyzetet.

2022. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem is találkoztatok. Lehet, hogy csak álmodtad.
2022. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

5 már miért ne találkoztunk volna? Mondom, hogy minden nap látom, és több szemtanú is van, hogy együtt töltöttük azt a napot, nem ment el az eszem:D

2022. márc. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!