Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jön a világvége?

Jön a világvége?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt álmodtam és tiszta valóságos volt. Persze nekem semmi bajom nem volt.

Véres volt a hold és kerek.

Légi riadót hallottam és repülők zaját.

Lángolt minden itt Budapesten körülöttem.

Robbanást nem hallottam. Az égbolt szürke és sötétkék volt. Mintha csak szemlélődő voltam. Ott voltam. Engem a vég elkerült.



2022. jún. 9. 19:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
5%
Nem hogy málnás túrógombócot ettél miközben anyukád porszívózott és ettől álmodtál ilyet?
2022. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez eleg rosszul hangzik.


Az a helyzet hogy en meg januárban megálmodtam hogy Putyinnal valami lesz.... És valóban.

Utólag sokkolt a felfedezés, azóta sem tudom hova tenni.

2022. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Már közel van..a biblia világosan megirta:természeti csapások, árvíz, össze keverednek az évszakok, járványok, stb. Már benne vagyunk nem?
2022. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 as. Hát igen. Valszeg benne vagyunk a kakiban.
2022. jún. 9. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Kb évente itt van. Van hogy évente többször is.

Az, hogy rosszat álmodtál, az azért elég gyenge jel rá.

2022. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

"Jön a világvége?"

Nem, mi haladunk feléje!

2022. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És miért kellett teljesen lepontozni? Rövid idő, és tönkremegy az egész 🌏.
2022. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem simán van esély arra hogy Oroszország ledobja az atomot Usára, onnantól kezdve meg már usa is le fogja dobni rájuk, ami ránk is kihatással lesz szóval jó hamar ki fogjuk pusztítani önmagunkat.. :/ megmondta putyin a háború elején hogy ebbe senki se avatkozzon be mert aki megteszi az ritka szarul jár.

De ez csak az én elképzelésem....

igen van rá esély hogy hatalmas nagy gond lesz...


26/n

Szilvi

2022. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Énis álmodtam január körül, atommal. Otthon voltam a családi házban ahol felnőttem. Párom és bátyám beszélgettek, aztán csak egy nagy fekete füstöt láttam az ablakból ami közeledett. Nem volt villanás de tudtam, hogy atom és ha elér minket ez a feketeség, meghalunk. Leroskadtam a földre, felkeszültem a végre és ahogy kezdtem érezni a bőrömön hogy elért, felébredtem. Aztán február háború és atommal fenyegetés. Azóta járok orvoshoz emiatt. Pánikrohamaim voltak szóval ja. Eléggé roskadozik a világ!:/ Ideje Istenben hinni. Mondjuk én eddig is hittem, csak nem gondoltam volna, hogy fiatalon kell meghalnom, vagy ilyen szarságokat átélnem. :/Még ez se zavarna, de hogy velem együtt minden menjen a levesbe amit szeretek az akasztott ki inkább.
2022. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Sajnálom hogy emiatt orvoshoz kell járni. Igen, rezeg a léc és könnyen tönkre mehet a világ mert az emberek egyrésze lelketlen gazember és pont ezért lehet hogy ennek a fajnak mennie kell a levesbe hisz már eleve mennyi állat fajt irtanak ki tudatosan mondjuk Amerikába hogy telepitsenek és az erdő helyére vagy cég raktárat vagy várost és ez sok minden. Az emberiség még plusz sok kajával mérgezi magát, a pénz is egy nagy kamu ha azt nézzük lehetne máshogy kereskedelem de csak pár embert védenek akik rabolták a luxust na azok a pokolba is mehetnek. Ha anyagi ál rendelkeznek márpedig igen ideje volna hasznos célra költeniük. Ennyi.
2022. jún. 16. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!