Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jön a világvége?

Jön a világvége?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt álmodtam és tiszta valóságos volt. Persze nekem semmi bajom nem volt.

Véres volt a hold és kerek.

Légi riadót hallottam és repülők zaját.

Lángolt minden itt Budapesten körülöttem.

Robbanást nem hallottam. Az égbolt szürke és sötétkék volt. Mintha csak szemlélődő voltam. Ott voltam. Engem a vég elkerült.



2022. jún. 9. 19:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
10es. Én vagyok az előtted válaszoló! Köszönöm az együttérzésedet! Igen, ebben igazad van. De mégis zavar, hogy akik döntéseket hoznak, meg a nagy pénzes emberek akik tehetnének is igazán azért, hogy ne így legyen, azoknak egy haja szála se görbül soha. Én meg érezzem szarul magam mert megvettem a dobozos tejet amivel szennyezem a környezetem, közben alapból egy fogyasztói társadalomba születtem bele, ahol a pénz irányít mindent. Mert ebből bizonyos emberek hatalmas vagyonokat tesznek szert. De nem baj mert ha erre a rendszerre már nincs szükség, összeomlasztják majd még háborúznak is földrészekért, hatalomért, még több pénzért. Akkor majd elveszíthetem a családom a párom is, talán egy két végtagom jobb esetben, a becsületem, de legfeljebb az agyonmelózott életem. Persze, hogy rossz világban élünk és igen minden kornak, hatalomnak megvan a vége. De olyan mintha mindig az elmebeteg hatalommániások kerülnének felülre. Vagy csak azok maradnak ott és minden kezdődik előről. Ez fáj nekem nagyon. A jó emberek elmennek az elmebetegek meg megúsznak mindent is... ezért nem hiszek a karmában pl.
2022. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Bocsi, Te maga a kérdező voltál ez kimaradt. Hosszú hét volt, bocsi :D
2022. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Még egy hozzászólás tőlem, ne haragudj, hogy az én válaszaimmal lesz tele a kérdésed. Hasonlót is álmodtam mint Te kérdező csak akkor már elkezdődött a háború szóval biztos annak a hozadéka. Az ablakból láttam a robbanásokat de hang nem volt hozzá. Páromat sürgettem, hogy mennünk kell. Borzalmas dolgokat láttam miközben haladtunk az utcákon nem részletezem. De nekem is olyan élmény volt mintha csak szemlélődnék. Nem esett bajom közben. Nem tudom miért írtam le ezt csak ebben hasonló volt a tapasztalatunk. Én arra gondoltam talán már csak szemlélődő voltam lélekben. :/
2022. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazán hasznos volt mindenkitől. Akkor nem csak én vagyok lelkileg rosszul. Nem csak engem kergetnek a krampuszok rossz álmokkal. Az a slussz poén hogy 23 éves vagyok fiatal. Elbuktam a cukrász vizsgát nincs szakképesités de szivattak rendesen ettől is rosszul lettem. A többi ember megkapta magam körött de én nem. Kezdem azt érezni hogy minden már veszett ügy a világon. Az élet stb.
2022. jún. 17. 21:32
 15/16 anonim válasza:
Jó kipanaszolnia magát az embernek így névtelenül, de őszintén nem akartalak lehozni az életről, pedig a válaszaimmal pont ezt értem el... Az tény, hogy változások vannak a világban és ezt az ember megérzi lelkileg. Főleg aki érzékenyebb rá. Úgy tűnik Te is ilyen ember vagy. A teljes világot megváltoztatni nem tudjuk sajnos. Csak a sajátunkat. A nagyvilág halad amerre. De ha megnézed a történelmet ez mindig is így volt. Ami nekem egy kicsit segített (a kirohanásom ellenére is most lelkileg azért sokkal jobban vagyok mint pl 1 hónapja) hogy gondolj bele. Kell e háború, hogy elveszíts mindent? Kell hozzá világ vége? Elég ha a busz elé lépsz. Egy rossz mozdulat, betegség, baleset stb... és borul minden. Neked az lenne a ,,világ vége" De most, hiába a híráradat milyen szar, akkoris most élsz! Ma este Te itt és most élsz és szép nyári este van! Muszáj az életedből kihozni mindent amit csak tudsz, mégha egyes öltönyösök keverik is szart. Mindig is azt csinálták. Ha meg majd megyünk, megyünk. Szóval nem szabad ám feladni. Lehet elletmondás, énis panaszkodom meg engem is dühít de nem lehet feladni! Ez a 3 hónap rádöbbentett, hogy annak aztán tényleg nincs értelme! A feladásnak! Ha ez vígasztal 30 vagyok túl vagyok pár bukott vizsgán. Az élet nem csak ezen múlik! A fontos az, hogy mindent amit csinálsz lélekkel, odaadással csináld. Túl sok a negatív már ebben a világban, látod belőlem is ömlik. Ha változik a világ változzunk mi is! De mi menjünk másfelé. Egy örömtelibb, jóságosabb út felé!
2022. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14# Azért fel a fejjel, ne add fel a reményt!


Fiatal vagy, korrigáld a hibákat és fuss neki újra majd a vizsgálnak!

2022. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!